Středa , 19. 06. 2024

Leoš

CPSystem, a.s. – učiňte chod své firmy efektivnějším

06. 08. 2012

Potřebujete si v co nejbližší době koupit či pronajmout tiskárnu, kopírku nebo multifunkční zařízení? Máte zájem o servis kopírek a tiskáren? Pak vyzkoušejte služby společnosti CPSystem, a.s., která nabízí vše pro vybavení firem. Pořídit si tak lze i interaktivní a plánovací tabule, psací stroje nebo skenery a mnoho dalších zařízení. Vybavení kanceláří je důležité pro bezproblémový chod každé firmy, navštivte tedy internetové stránky Cpsys.cz.

Servis kopírek Canon, Sharp, Minolta, HP a dalších značek jsme schopni udělat do několika hodin v sídle zákazníka, nebo v dílně. V takovém případě nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradního zařízení. Servis kopírek navíc provedeme za výhodné ceny, pokud tedy máte problémy se stávajícím přístrojem, obraťte se na nás.

Vaše požadavky pak dokážeme plně uspokojit i v oblasti servisu tiskáren (Praha a celá Česká republika), a to opět na zařízeních od všech renomovaných výrobců. Servis tiskáren HP, Canon, Epson, Samsung atd. navíc zvládneme za krátký čas, chod vaší kanceláře tak bude brzy fungovat přesně tak, jak má.

Pronájem tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení je moderním řešením, které dokáže každé firmě ušetřit nemalé finance. Pokud tedy rovněž přemýšlíte o pronájmu kopírek Canon, Sharp, Minolta, HP a dalších značek, nebo pronájmu multifunkčních zařízení a tiskáren, vyplatí se to. Pronájem kopírek (Praha i celá ČR), tiskáren a multifunkcí od CPSystem.cz je proto možným řešením třeba právě pro Vás.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Z telefonu myPhone Hammer Iron 3 jsme příliš nadšení nebyli pro jeho hardwarovou nedostatečnost a absenci 4G. Výrobce však vyrukoval s modelem LTE, který vypadá stejně, uvnitř jde však o úplně jiný stroj. Přirovnali bychom jej ke Golfu GTI, ten je stále “lidovým” Golfem. Proti základnímu modelu s výkonem kolem 100 koní jde však o zcela jiný stroj, krotící stádo 230 plnokrevníků.
Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.
Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek