Pondělí , 05. 06. 2023

Dobroslav

CPSystem, a.s. – učiňte chod své firmy efektivnějším

06. 08. 2012

Potřebujete si v co nejbližší době koupit či pronajmout tiskárnu, kopírku nebo multifunkční zařízení? Máte zájem o servis kopírek a tiskáren? Pak vyzkoušejte služby společnosti CPSystem, a.s., která nabízí vše pro vybavení firem. Pořídit si tak lze i interaktivní a plánovací tabule, psací stroje nebo skenery a mnoho dalších zařízení. Vybavení kanceláří je důležité pro bezproblémový chod každé firmy, navštivte tedy internetové stránky Cpsys.cz.

Servis kopírek Canon, Sharp, Minolta, HP a dalších značek jsme schopni udělat do několika hodin v sídle zákazníka, nebo v dílně. V takovém případě nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradního zařízení. Servis kopírek navíc provedeme za výhodné ceny, pokud tedy máte problémy se stávajícím přístrojem, obraťte se na nás.

Vaše požadavky pak dokážeme plně uspokojit i v oblasti servisu tiskáren (Praha a celá Česká republika), a to opět na zařízeních od všech renomovaných výrobců. Servis tiskáren HP, Canon, Epson, Samsung atd. navíc zvládneme za krátký čas, chod vaší kanceláře tak bude brzy fungovat přesně tak, jak má.

Pronájem tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení je moderním řešením, které dokáže každé firmě ušetřit nemalé finance. Pokud tedy rovněž přemýšlíte o pronájmu kopírek Canon, Sharp, Minolta, HP a dalších značek, nebo pronájmu multifunkčních zařízení a tiskáren, vyplatí se to. Pronájem kopírek (Praha i celá ČR), tiskáren a multifunkcí od CPSystem.cz je proto možným řešením třeba právě pro Vás.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Druhá, resp. třetí, herní sluchátka od polské značky Genesis, udělají pod stromečkem radost. Už jenom ta velikost krabice… Dítě pak místo bot vybalí sluchátka a to jej jistě potěší. Znalci komedie Pelíšky si jistě vzpomenou na obdobnou scénu. Nicméně nic zde není samoúčelné, krabice skrývá haldu příslušenství a Neon 750 působí opravdu monstrózním dojmem.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.

Nepřehlédněte

Na tuto kameru jsme se po NiceBoy VEGA 6 star těšili hodně. Dokázal výrobce vyladit nedostatky u své vlajkové lodi s cenovkou, která již nepromíjí chyby? Stabilizace obrazu u 4K rozlišení, schopnost natáčet 1 440p při 60 FPS, kompresní formát H.265, zcela nový design a stylové dálkové ovládání a jiné vlastnosti zní výmluvně.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek