Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

CPSystem, a.s. – učiňte chod své firmy efektivnějším

06. 08. 2012

Potřebujete si v co nejbližší době koupit či pronajmout tiskárnu, kopírku nebo multifunkční zařízení? Máte zájem o servis kopírek a tiskáren? Pak vyzkoušejte služby společnosti CPSystem, a.s., která nabízí vše pro vybavení firem. Pořídit si tak lze i interaktivní a plánovací tabule, psací stroje nebo skenery a mnoho dalších zařízení. Vybavení kanceláří je důležité pro bezproblémový chod každé firmy, navštivte tedy internetové stránky Cpsys.cz.

Servis kopírek Canon, Sharp, Minolta, HP a dalších značek jsme schopni udělat do několika hodin v sídle zákazníka, nebo v dílně. V takovém případě nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradního zařízení. Servis kopírek navíc provedeme za výhodné ceny, pokud tedy máte problémy se stávajícím přístrojem, obraťte se na nás.

Vaše požadavky pak dokážeme plně uspokojit i v oblasti servisu tiskáren (Praha a celá Česká republika), a to opět na zařízeních od všech renomovaných výrobců. Servis tiskáren HP, Canon, Epson, Samsung atd. navíc zvládneme za krátký čas, chod vaší kanceláře tak bude brzy fungovat přesně tak, jak má.

Pronájem tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení je moderním řešením, které dokáže každé firmě ušetřit nemalé finance. Pokud tedy rovněž přemýšlíte o pronájmu kopírek Canon, Sharp, Minolta, HP a dalších značek, nebo pronájmu multifunkčních zařízení a tiskáren, vyplatí se to. Pronájem kopírek (Praha i celá ČR), tiskáren a multifunkcí od CPSystem.cz je proto možným řešením třeba právě pro Vás.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Externí reproduktor jsme v testu dlouho neměli. Námi dnes testovaný kousek navíc prošel snad všechny redakce v republice a na srovnávacích webech je populární. Asi bude dobrý, říkáme si, zkusíme jej tedy i my. Jak si povede ve zkoušce odolnosti? Pojďte se kouknout, asi se budete divit...
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
Již číslo v názvu napovídá, že tato kamera se bude v portfoliu Lamaxu řadit na jeho začátek, stává se nejlevnější modelem. Co to v praxi znamená pro zákazníka? Papírově se prakticky shoduje (popisky s piktogramy na produktových stránkách jsou prostě totožné) s dražším modelem Lamax X7.1 Naos, což vypadá lákavě.
Jak oznámila firma Dolby Laboratories, budou první evropské stanice s HDTV používat Dolby Digital. Ten bude integrován přímo do set top boxů.
DigiLidi vás zve na cestu časem s naším novým článkem. Podívejte se s námi na návrat klasických technologií v moderním kabátě. Retro technologie se vracejí do hry s úžasným moderním designem. Od klasických gramofonů po ikonické fotoaparáty - objevte, jak se oblíbené technologie z minulosti stávají stylovými a funkčními kousky v dnešní digitální éře. Připravte se na vzrušující setkání s retro technologiemi, které zaujmou každého nadšence a milovníka klasiky.

AV receiver je mimořádně užitečné zařízení, jehož význam rozhodně neklesá. Naopak je až s podivem, kolik audio-video-počítačových nadšenců by jej využilo, ale přesto jej ještě nemají. Přitom takovéto zařízení vám může sloužit 10 až 20 let. Zjistěte s námi, k čemu vám bude dobrý a jakým byste si mohli třeba udělat radost.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek