Pátek , 01. 03. 2024

Bedřich

Tiskárny se využívají stále častěji

01. 06. 2013

Tiskárny už neodmyslitelně patří k základnímu vybavení každé kanceláře. Většina kanceláří se bez jejich pomoci prostě neobejde a mnohdy je na tiskárně chod kanceláře dokonce závislý. Právě proto je třeba, aby tiskárny fungovaly bez závady a kvalita tisku jednotlivých dokumentů byla co nejvyšší. Takže i tonery do jednotlivých tiskáren musí být špičkové a zajistit tak vysokou kvalitu tisknutých dokumentů…

Jaké tiskárny se nejvíce využívají?

Druhů tiskáren na našem trhu je velké množství. Také nabídka výrobců je velmi pestrá. Některé druhy tiskáren jsou vyrobeny pro občasné využívání a nesnesou velkou zátěž. Jiné tiskárny jsou určeny pro neustálý provoz a jsou schopny pracovat téměř bez přestání. Nevyužívanějšími značkami tiskáren jsou v dnešní době tiskárny HP, Canon, Epson, Lexmark nebo Samsung. Všechny mají ale jedno společné – ke svému správnému chodu potřebují kvalitní tonery a barvy.  Jestli chcete najít kvalitní tonery Samsung, Lexmark, HP i ostatních značek pohromadě a za skvělé ceny, navštivte stránky Spotreba.cz.

 

 

Spotreba.cz přináší tonery pro každou tiskárnu

Na stránkách Spotreba.cz najdete všechny druhy tonerů do všech značek tiskáren. Nechybí tonery Canon, Epson ani ostatní druhy tonerů do nejrozšířenějších značek tiskáren. Všechny druhy tonerů pro jednotlivé značky tiskáren jsou přehledně rozděleny. Rozdělení tonerů je nejen podle výrobce, ale dokonce podle příslušného modelu tiskárny. To vám dokáže ušetřit při objednávání spoustu času. Navíc máte jistotu, že vyberete správný toner a nic nebudete muset vracet.

 

 

Najdete zde vše, co vaše tiskárna potřebuje

Ať už se jedná o tonery Epson nebo jiné, vždy najdete ten správný produkt. Veškeré originální barvy do tiskáren a tonery zaručují vysokou kvalitu tisku a dlouhou životnost. Můžete tisknout širokou škálu dokumentů nejen na běžně užívané papíry, ale také na speciální média. Záleží pouze na vašem správném výběru. Všechny tonery na stránkách Spotreba.cz jsou nabízeny ve vysoké kvalitě, přesto jejich ceny zůstávají stále přijatelné a nízké.

Kompletní nabídku naleznete na www.spotreba.cz

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Značka Umax do toho, lidově řečeno, šlape poslední dobou s nasazováním nových modelů hodně. Jako jedna z novinek se na náš trh až z Číny dostává 10palcový model, který se vrací ke koncepci přídavné klávesnice pevně spojené s ochranným pouzdrem. Jde tedy opravdu o pravověrný tablet s externí klávesnicí, nikoliv o imitaci notebooku jako takového. Na cesty může jít o praktické řešení – neváží moc, nabijete ho kdekoliv, je vybaven vlastním ochranným pouzdrem. A je levný.
Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...
Když se řekne pojem „domácí tiskárna“, většina z nás si představí kompaktní inkoustovou tiskárnu. Ty jsou totiž, na rozdíl od laserových tiskáren, univerzálnější a v domácnosti využitelnější – vytisknete s nimi jak texty, tak i vysoce kvalitní obrázky a fotografie. U českých spotřebitelů jsou pak nejpopulárnější inkoustové tiskárny značek Canon, Epson a HP. V tomto článku vám nabízíme srovnání nákladů na tisk vybraných TOP modelů tiskáren od zmíněných výrobců.

Nepřehlédněte

Po takřka nezničitelné AData D16750 se dnes podívejme na méně odolný a levnější model powerbanky od stejného výrobce, který nabídne krytí „pouze“ IP54 a kapacitu 8 000 mAh. Čím naopak vyčnívá, je 18 diod se čtyřmi módy svícení. Na táboření tak může být velmi užitečným pomocníkem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek