Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Tiskárny se využívají stále častěji

01. 06. 2013

Tiskárny už neodmyslitelně patří k základnímu vybavení každé kanceláře. Většina kanceláří se bez jejich pomoci prostě neobejde a mnohdy je na tiskárně chod kanceláře dokonce závislý. Právě proto je třeba, aby tiskárny fungovaly bez závady a kvalita tisku jednotlivých dokumentů byla co nejvyšší. Takže i tonery do jednotlivých tiskáren musí být špičkové a zajistit tak vysokou kvalitu tisknutých dokumentů…

Jaké tiskárny se nejvíce využívají?

Druhů tiskáren na našem trhu je velké množství. Také nabídka výrobců je velmi pestrá. Některé druhy tiskáren jsou vyrobeny pro občasné využívání a nesnesou velkou zátěž. Jiné tiskárny jsou určeny pro neustálý provoz a jsou schopny pracovat téměř bez přestání. Nevyužívanějšími značkami tiskáren jsou v dnešní době tiskárny HP, Canon, Epson, Lexmark nebo Samsung. Všechny mají ale jedno společné – ke svému správnému chodu potřebují kvalitní tonery a barvy.  Jestli chcete najít kvalitní tonery Samsung, Lexmark, HP i ostatních značek pohromadě a za skvělé ceny, navštivte stránky Spotreba.cz.

 

 

Spotreba.cz přináší tonery pro každou tiskárnu

Na stránkách Spotreba.cz najdete všechny druhy tonerů do všech značek tiskáren. Nechybí tonery Canon, Epson ani ostatní druhy tonerů do nejrozšířenějších značek tiskáren. Všechny druhy tonerů pro jednotlivé značky tiskáren jsou přehledně rozděleny. Rozdělení tonerů je nejen podle výrobce, ale dokonce podle příslušného modelu tiskárny. To vám dokáže ušetřit při objednávání spoustu času. Navíc máte jistotu, že vyberete správný toner a nic nebudete muset vracet.

 

 

Najdete zde vše, co vaše tiskárna potřebuje

Ať už se jedná o tonery Epson nebo jiné, vždy najdete ten správný produkt. Veškeré originální barvy do tiskáren a tonery zaručují vysokou kvalitu tisku a dlouhou životnost. Můžete tisknout širokou škálu dokumentů nejen na běžně užívané papíry, ale také na speciální média. Záleží pouze na vašem správném výběru. Všechny tonery na stránkách Spotreba.cz jsou nabízeny ve vysoké kvalitě, přesto jejich ceny zůstávají stále přijatelné a nízké.

Kompletní nabídku naleznete na www.spotreba.cz

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Není lepší věci pro zrychlení počítače nebo notebooku, než přechod z klasického plotnového disku na SSD. Ať už v podobě SATA SSD, nebo lépe NVME M.2. Nástrojů na migraci dat ze starého disku na nový zdarma je ale docela málo.

Před nějakým časem jsme měli v rukou MXQPiPO TV a Remix Mini, čili zařízení, která činí televizor „chytřejší“. Nyní jsem dostal k dispozici další mini PC - model Xtreamer mxV v České republice distribuovaný firmou Umax. Dle samotného vyjádření výrobce je jejich cílem vytvářet cenově dostupná zařízení pro pohodlné přehrávání multimédií. Ve svém portfoliu nabízí spoustu modelů, jen sám model mxV, který je předmětem této recenze, má hned další dvě verze – Plus a Pro.

Nepřehlédněte

Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...
Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek