Neděle , 11. 05. 2025

Svatava

ADATA uvádí DDR4-2666 U-DIMM a SO-DIMM s dvojnásobnou kapacitou

06. 09. 2019

06. 09. 2019

ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), přední výrobce vysoce výkonných DRAM modulů, NAND Flash produktů a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje uvedení paměťových modulů DIMM DDR4-2666 U-DIMM a DDR4-2666 SO-DIMM s novou kapacitou 32 GB.

Díky využití nejnovějších výrobních a pájecích technologií se podařilo dostat kapacitu 32 GB do jednoho slotu, a to jak u varianty U-DIMM, tak u verze SO-DIMM. Obě podporují nejnovější platformy Intel® a AMD. Verze U-DIMM 32 GB potěší všechny náročnější uživatele, jako jsou hráči nebo profesionální grafici, díky tomu, že jim umožní překročit paměťové limity dvouslotových platforem. Pro majitele notebooků nabízí ADATA verzi DDR4-2666 SO-DIMM 32GB.

Doporučené koncové ceny:

  • DDR4-2666 U-DIMM – 3399 Kč
  • DDR4-2666 SO-DIMM – 3399 Kč
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.
Sluchátka Lamax Base1 již “z praku” nabízejí dobrý poměr ceny a výkonu - 790 Kč neomráčí ani méně movité. Nabízejí kromě klasické reprodukce přes Bluetooth 5.0 i audio kabel (když se vybijí) specialitku v podobě přehrávání hudby z micro SD karty (podobně jako drobný bezdrátový reproduktor Sphere SP-1). Umí být autonomním přehrávačem hudby umístěným přímo na hlavě. Tím z masy sluchátek na trhu vyčnívají podobně jako doga na výstavě beaglů.
Po odolném reproduktoru, který jsem pořádně potrápil, si dnes představíme další kousek, který sice autem přejíždět nehodláme, ale pod vodu se koukne – nabízí krytí IPx7. Zaujmout chce jinými zbraněmi – kvalitním prostorovým zvukem, dobrými basy, výkonem 12 W a výdrží akumulátoru přes 7 hodin.
Jak může malá firma zvládnout rychlý růst a zároveň udržet vysokou kvalitu služeb? Pavel, majitel obchodu s designovým nábytkem, našel řešení v nástroji ChatGPT. Tento AI systém mu pomohl automatizovat komunikaci se zákazníky, zefektivnit marketing a úspěšně expandovat na zahraniční trhy. Pavel tak nejen zvládl nápor objednávek, ale také posunul své podnikání na novou úroveň, díky čemuž se mohl soustředit na to, co dělá nejlépe – design nábytku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek