Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

ADATA uvádí nejkompaktnější externí SSD s USB Type-C

21. 07. 2016

21. 07. 2016

ADATA Technology, přední výrobce špičkových DRAM modulů a produktů s NAND Flash pamětí, dnes představuje externí SSD disk SE730. Je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac OS a Android, díky čemuž pohodlně rozšíří kapacitu úložišť většiny notebooků, ultrabooků, stolních počítačů a dokonce i media boxů a herních konzolí.

SE730 je vybaven konektorem USB Type-C a krytím IP68. Při výrobě byly použity pečlivě vybrané a certifikované řídící a paměťové čipy, které navíc prošly zevrubným testováním ADATA. Podobně i výroba desek plošných spojů a jejich osazení součástkami splňuje nejvyšší standardy ADATA, které navíc doplňuje nadstandardní tříletá záruka.

TIP: Recenze Transcend SDXC 128 GB Ultimate pro 4K UHD

Disk SE730 nabízí v superkompaktním těle vážícím pouhých 33 g zápis a čtení rychlostmi až 500 MB/s. V době uvedení je nejmenším externím SSD diskem s oboustranným konektorem USB Type-C na světě. Data přenáší pomocí protokolu USB 3.1 Gen 2. Díky pískovanému kovovému povrchu a robustnímu designu získal oficiální osvědčení o prachuvzdornosti a voděodolnosti podle normy IEC IP68 a také armádní certifikát odolnosti proti nárazům. SE730 nabízí v kategorii externích SSD disků špičkový design, výkonnost a mobilitu; při tom váží méně než golfový míček a vejde se bez problémů do dlaně.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Je pozdě, ale pokud byste chtěli ještě pořídit pár užitečných věcí na poslední chvíli (nebo na další pandemii). Věcí, které se v dnešní době pandemické mohou hodit a jsou současně výhodnou koupí.
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek