Pátek , 22. 09. 2023

Darina

LG představuje 3D televizory nové generace

03. 05. 2012

03. 05. 2012

„Pro všechny spotřebitele a zájemce o 3D technologie přinášíme letošní novou řadou televizorů jedinečný zážitek ze sledování obrazu. Budete si připadat jako ve 3D kině,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Nové televizory LG CINEMA 3D Smart TV nabízejí špičkový 3D obraz, který je ostrý, nebliká a není škodlivý pro oči. Tím je sledování 3D obrazu maximálně komfortní a příjemné. Nezávadnost potvrdila i Evropská oční klinika LEXUM, kdy konstatovala, že sledování LG CINEMA 3D technologie neškodí lidskému zraku.

Televizory rovněž fungují jako domácí centra zábavy: přehrají filmy z USB disků, videa z internetu – například z YouTube – a mnoho dalšího. Ovládání televizorů je navíc velmi jednoduché, a to díky novému magickému ovladači. Od běžných dálkových ovladačů se liší filozofií ovládání. Zatímco konvenční ovladače používají velké množství tlačítek, Magic Remote sází na jednoduchou logiku – menu zobrazuje televizor, uživatel jen vybírá, co potřebuje.

Televizory se vyznačují výjimečným designem. Základem je štíhlý profil a téměř neznatelný rám okolo obrazovky. To má hned dvě výhody – televizor je designově čistý a při sledování 3D obrazu vás nebude okolní rám rušit, takže si budete připadat jako v 3D kině.

Aby měl divák plnohodnotný 3D zážitek, přichází LG také se zcela novým 3D Blu-ray systémem LG BB5520A. Ten je vybaven Blu-ray přehrávačem s podporou 3D a 2.1 kanálovým zvukem. Přehrávač je vybaven funkcemi Smart TV, takže si poradí i s přehráváním filmů z internetu nebo z domácí sítě. Kdo má relativně nový televizor, ale nemá jej ještě vybaven funkcemi Smart TV, ten nemusí hned kupovat nový. Stačí pořídit multimediální centrum LG SP820 Video. To rozšíří funkce každého televizoru. Přístup na internet, přehrávání multimédií z USB disku, kompatibilita se smartphony, YouTube, to vše bude s touto krabičkou umět i váš televizor. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tento reproduktor není našim čtenářům cizí, jde o novinku, ale nedávno jsme vám ho ukázali v krátkém videu. Tvarem i názvem napovídá, že chce převzít roli nástupce prvního RAZE se ctí. Proto nabízí vyšší výkon 20 W bez poklesu výdrže baterií. Jsou si velmi podobné a při tom nový model působí dospěleji.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.

Nepřehlédněte

Mám foťák a k němu popruh na krk (rameno). Ten popruh se přidělává na pevno běžně přímo do oček na přístroji. Potom na něm často překáží a my se s ním různě potýkáme, abychom jej dali tak, aby nepřekážel. Zkusme s tím něco udělat...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek