Sobota , 15. 06. 2024

Vít

LG představuje 3D televizory nové generace

03. 05. 2012

03. 05. 2012

„Pro všechny spotřebitele a zájemce o 3D technologie přinášíme letošní novou řadou televizorů jedinečný zážitek ze sledování obrazu. Budete si připadat jako ve 3D kině,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

Nové televizory LG CINEMA 3D Smart TV nabízejí špičkový 3D obraz, který je ostrý, nebliká a není škodlivý pro oči. Tím je sledování 3D obrazu maximálně komfortní a příjemné. Nezávadnost potvrdila i Evropská oční klinika LEXUM, kdy konstatovala, že sledování LG CINEMA 3D technologie neškodí lidskému zraku.

Televizory rovněž fungují jako domácí centra zábavy: přehrají filmy z USB disků, videa z internetu – například z YouTube – a mnoho dalšího. Ovládání televizorů je navíc velmi jednoduché, a to díky novému magickému ovladači. Od běžných dálkových ovladačů se liší filozofií ovládání. Zatímco konvenční ovladače používají velké množství tlačítek, Magic Remote sází na jednoduchou logiku – menu zobrazuje televizor, uživatel jen vybírá, co potřebuje.

Televizory se vyznačují výjimečným designem. Základem je štíhlý profil a téměř neznatelný rám okolo obrazovky. To má hned dvě výhody – televizor je designově čistý a při sledování 3D obrazu vás nebude okolní rám rušit, takže si budete připadat jako v 3D kině.

Aby měl divák plnohodnotný 3D zážitek, přichází LG také se zcela novým 3D Blu-ray systémem LG BB5520A. Ten je vybaven Blu-ray přehrávačem s podporou 3D a 2.1 kanálovým zvukem. Přehrávač je vybaven funkcemi Smart TV, takže si poradí i s přehráváním filmů z internetu nebo z domácí sítě. Kdo má relativně nový televizor, ale nemá jej ještě vybaven funkcemi Smart TV, ten nemusí hned kupovat nový. Stačí pořídit multimediální centrum LG SP820 Video. To rozšíří funkce každého televizoru. Přístup na internet, přehrávání multimédií z USB disku, kompatibilita se smartphony, YouTube, to vše bude s touto krabičkou umět i váš televizor. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tato věc patří do trochu jiného soudku, než běžně testujeme. Značka TrueLife patří do portfolia české společnosti elem6, které čítá také značku Lamax. Zaměřuje se na elektroniku určenou k péči o zdraví či tělo jako elektrické kartáčky, chytré váhy či teploměry, tlakoměry. S jednou takovou novinkou vás zkusíme v rychlosti seznámit.
Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?
Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek