Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Niceboy uvádí na trh autokameru PILOT XRS

13. 07. 2020

13. 07. 2020

Niceboy rozšiřuje své portfolio o novou univerzální autokameru PILOT XRS. Novinka na trhu potěší bohatou výbavou v čele s Full HD rozlišením při 30 fps, objektivem se světelností f/1,8, praktickým magnetickým držákem, 2,45”LCD displejem a zabudovaným WiFi.

Natáčení v reálném Full HD rozlišení, s širokým úhlem záběru 150°, při frekvenci 30 snímků za vteřinu, je již dnes nezbytným standardem pro kvalitní záznam jízdy. Nová autokamera Niceboy proto v prvé řadě sází na snadnou manipulaci a intuitivní ovládání.

Kamera je opatřena držákem se silným magnetickým uchycením, díky kterému je prakticky okamžitě připravena k natáčení a pevně drží na čelním skle. Intuitivní a bezpečné ovládání kamery zaručuje zabudované WiFi a propojení s mobilní aplikací. Nastavení a ovládání kamery, stejně jako stahování nahraných videí tak probíhá jednoduše bez nutnosti použití kabelů. Ke kameře je možné přikoupit i GPS modul, který zajistí doplňkové funkce jako je sledování projeté trasy a polohy vozu na Google mapách nebo záznam rychlosti během cesty.

Autokamera Niceboy PILOT XRS je vybavena celoskleněným, šestivrstvým objektivem a pyšní se světelností f/1,8, pro kvalitní záznam jízdy i v noci. Kamera navíc disponuje technologií WDR, díky níž lépe snímá obraz v kontrastních světelných podmínkách. To znamená, že lépe snímá detaily v tmavých i světlých místech.

Kamera váží pouhých 66 gramů a má přívětivé rozměry (70,1 x 47,2 (86,3 s držákem) x 35,1 mm), díky kterým nebrání ve výhledu. Je vybavena 2,45 palcovým IPS displejem, na němž je možné si kdykoli přehrát nebo nastavit video. Ten je navíc vybavený režimem jeho vypnutí v případě nočních jízd.

Kamera je dále vybavena G-senzorem, který chrání před nečekanou ztrátou dat. Při nárazu nebo náhlé změně pohybu senzor nahrané video uzamkne a zabrání nechtěnému přehrání a následnému smazání. Přičemž záběry se nahrávají do smyčky a samy se při naplnění paměťové karty automaticky promazávají. Kamera rovněž obsahuje funkci detekce pohybu, která při zachycení pohybu, spustí sama nahrávání. Pohybový senzor funguje i v rámci parkovacího módu.

Souhrn klíčových vlastností:

 • Reálné Full HD rozlišení (1920 x 1080) při 30 fps
 • Velmi dobrá světelnost f/1,8 podporující kvalitu nočních záběrů
 • Magnetický držák pro snadnou manipulaci s kamerou
 • Technologie WDR pro natáčení při kontrastních světelných podmínkách
 • G-senzor pro ochranu záznamu proti smazání
 • Detekce pohybu
 • Parkovací mód
 • WiFi s možností propojení kamery s aplikací
 • 2,45 palcový IPS displej s funkcí vypnutí displeje pro noční jízdy
 • Vícejazyčné menu (včetně češtiny)
 • GPS modul (možné dokoupit)

Niceboy PILOT XRS koupíte u všech velkých prodejců za 3.990 Kč.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.
Nejsem fandou „špuntových“ sluchátek, raději mám na hlavě něco jako Otík z filmu Vesničko má středisková a podobně jako on bez drátů, HIVE 2 joy mi plně vyhovují. Přesto chápu, že vy můžete mít preference zcela jiné. Na velikosti jednoduše záleží. Pins jsou pravým opakem, subtilní True Wireless řešení zdaleka nesází pouze na velikost, tedy malost…

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek