Čtvrtek , 20. 06. 2024

Květa

PENTAX K-1 Mark II – 35mm full-framová digitální zrcadlovka

27. 02. 2018

27. 02. 2018

Nový model je následníkem PENTAX K-1 35mm full-framové digitální zrcadlovky, PENTAX K-1 Mark II byl zkonstruován jako nový vlajkový model známé a proslavené řady PENTAX K.

K mimořádné obrazové kvalitě, má tento model vynikající super-vysokou citlivost pro zobrazovací výkon a významné zlepšení ovládání — nejdůležitější faktory, které jsou u nejvyšších modelů očekávány pro zvládnutí široké řady subjektů a scenerií. Zařazením nové akcelerační jednotky s procesorem PRIME IV je zajištěn plynulý, vysoce rychlý chod s vynikající redukcí šumu, zvýšenou kvalitou obrazu a super vysokou citlivostí. Systém Pixel Shift Resolution vyvinutý firmou PENTAX  je nejnovější technologií pro super rozlišení s optimalizací výkonu zobrazovací senzorové jednotky — systém je aktualizován na Pixel Shift Resolution System II. Nově vyvinutý režim Dynamic Pixel Shift Resolution dovoluje fotografovi zaznamenávat snímky v super vysoké citlivosti z ruky, pomocí detekce mírných výkyvů polohy subjektu během kontinuální expozice. Navíc ke konvenčnímu stylu exponování s použitím stativu, nový inovační režim nabízí fotografovi možnost snímání se super vysokou citlivostí. Fotoaparát je vybaven celou řadou vlastností a funkcí pro optimalizaci kreativity fotografa a příjemné ovládání, včetně spolehlivého těla ze slitiny hořčíku a prachotěsnou a počasí odolnou konstrukcí; optický hledáček s téměř 100% polem záběru pro kontrolu subjektu v reálném čase; sofistikovaný systém Shake-reduction a nastavitelný LCD monitor do různých úhlů pozorování.

Hlavní vlastnosti

 • Nově začleněná akcelerační jednotka zajišťuje vysokou kvalitu snímků a zobrazovací výkon při super vysoké citlivosti.
 • Pixel Shift Resolution System II pro pokročilé exponování z ruky s technologií super vysokého rozlišení
 • Vysoce výkonný SR II systém v pěti osách, kompenzace až pět kroků
 • Nastavitelný LCD monitor, s podpornou funkcí pro exponovaní ve tmě
 • SAFOX 12 se 33 senzorovými body a rámečkem AF odpovídajícím rozměrům full-frame
 • PENTAX Systém analýzy scény v reálném čase byl vyvinut použitím technologie umělé inteligence
 • Optický hledáček s téměř 100% polem záběru
 • Vysokorychlostní kontinuální expozice
 • Podpůrné expoziční funkce pro efektivní exponování snímků a pohodlné ovládání
 • Kompaktní, odolné tělo s prachotěsnou a počasí odolnou konstrukcí
 • Full HD movie záznam s celou řadou kreativních funkcí
 • Vestavěný modul GPS

Více informací v PDF souboru.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Umax 12Wg Tab zasvěceným více či méně připomene zařízení od Microsoftu, tedy 2 v 1 jménem Surface. Tedy tablet spolupracující s klávesnicí, se kterou není vyloženě napevno spojen kloubem, proto potřebuje svůj stojánek...
Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.
Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek