Sobota , 19. 04. 2025

Rostislav

Diskuze k článku

15 Responses

  1. Maximum záměrně omezených funkcí a za příplatek
    Možnost komunikace přes Skype stojí dalších 4.550,- Kč za panel s kamerou a mikrofony Panasonic TY-CC10, které není součástí balení:
    http://www.tivis.cz/televizory/sady/cc10w/
    Jiné kamery či mikrofony nejsou podporovány. Přeji příjemné telefonování „zdarma“ 🙂

    Záznam na externím harddisku údajně nelze zkopírovat do PC ani přehrát na ničem jiném než na TV řady, na které byl záznam proveden. TV si externí harddisk údajně formátuje svým „filesystémem“, takže pak harddisk nelze standarně používat jako běžný externí disk. Z toho plyne další investice do externího harddisku, který nelze použít na nic jiného, než na nearchivovatelný záznam z TV.

    Doplním, že plasmu osobně považuji za současnou nejlepší technologii pro TV (přesněji za technologii s nejméně zápory a s nejlepším poměrem cena/kvalita). Funkce nesouvisející s vlastním „zobrazením“, které lze vyřešit lépe a levněji externím zařízením, však považuji za marketingové lákadlo pro frikulíny.

    1. Re: Maximum záměrně omezených funkcí a za příplatek
      Dobrý den. Mohl bych Vás prosím požádat o Váš email? Chtěl bych poradit při koupi nové TV…když by Vás to nějak nezdrželo od práce a měl by jste chuť mi poradit 🙂 Děkuji

  2. Re: VIERA G20 THX a maximum funkcí
    Jsem majitelem TV Panasonic 42 G20E. Zodpovědně prohlašuji,že má nádherný obraz i v SD rozlišení (DVBT nebo Sklink) .Sleduji ze vzdálenosti 3 až 3,5m.Všichni mí známí uznávají,že jejich LCD jsou proti této plazmě mazanice (zvláště filmy v SD) .
    Podle mě byla plazma nastavená do žluta,proto jsem v nastavení bílé ubral červenou barvu ve světlých i tmavých odstínech.Režim ECO-automatické nastavení jasu není dokonalý,nepoužívám ho.Večer příliš ubere jas a za světla zase příliš přidá.
    Pro přehrávání různých videí ,filmů a prezentací je ideální propojit TV s notebookem HDMI kabelem.Paráda.

    1. Re: VIERA G20 THX a maximum funkcí
      Mám za to, že i v režimu ECO lze ubrat nebo přidat jas a tím posunout výsledek tohoto automatického režimu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Co kdyby vaši firmu postihl nečekaný výpadek způsobený hackerským útokem, přírodní katastrofou nebo klidně chybou zaměstnance a paralyzoval tak provoz podniku na delší dobu? Bez Disaster Recovery plánu můžete v této situaci čelit ztrátě důležitých dat, dlouhodobému přerušení poskytování svých služeb i finančním ztrátám. Zjistěte, jak pomocí Disaster Recovery planningu tyto hrozby minimalizovat a rychle se vrátit k běžnému fungování firmy. 

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek