Neděle , 24. 11. 2024

Emílie

Diskuze k článku

14 komentářů

  1. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
    Mám mašinu 4 dny, vše už mám aktulizováno a funguje to hezky. Občas zamrzne nebo spadne, ale tak nějak jsem už na tohle zvyklý. Grooveshark – super věc!!!!

  2. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
    Dobrý den,
    mohl bych se zeptat jak je to s podporou přehrávání Audio Cd s připojené externí mechaniky? Zvládá toto Xtreamer? Díky

    1. Xtreamer: přehrávání Audio CD
      Xtreamer nemám, takže to nemůžu ověřit, ale podle specifikace CDDA (Audio CD) přehrávat umí:
      http://forum.xtreamer.net/mediawiki-1.15.1/index.php/Xtreamer_Hardware_Specifications

      Pokud externí mechaniku nemáte a chtěl byste jí kupovat jen kvůli přehrávání Audio CD, tak je tu ještě jiná možnost – pokud máte dost místa na pevném disku, tak můžete CéDéčka nagrabovat na PC pomocí freeware programu EAC (Exact Audio Copy) do souborů ve formátu FLAC a pak na Xtreameru přehrávat hudbu z harddisku. FLAC je bezeztrátový formát a na rozdíl od MP3 je kvalitou je zcela rovnocenný záznamu na Audio CD. Musíte ale počítat s tím, že 60 minut hudby zabere ve FLACu cca 400MB. Ve WAVu zabere 60 minut hudby 700MB.

    2. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
      Xtreamer Pro: externí mechanika naprosto normálně funguje. Umí to prostě vše co jsem zatím zkoušel 😉

      jen ten ventilátor je k ničemu

  3. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
    Používám ho zruba něco přes rok a nic jinýho bych nechtěl,ještě sem se nesetkal s formátem kterej by nepřehrál, někdy sice napíše při přehrávání chybu ale jde spíš o streamovaná videa z netu, jinak přehrávání formátů Divx, MKV, atd., je naprosto bez problémů. Můžu ho všem doporučit je to super mašinka.

  4. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli rozšíření xLive Installer Updater je i pro verzi SW (s pasivním chladičem). Děkuji za odpovědˇ.

  5. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
    Xtreamering Live take pouzivam. Je to super vec. Akorat se dost casto stava, ze pri prehravani videa z netu toto prehravani spadne a bohuzel cloveku nezbude nic jineho, nez se koukat znovu od zacatku. Nevite nekdo, zda se da v tom streamu posunovat dopredu? Nasel jsem pouze moznost to trochu urychlit. Dalsi vec, ktera neni uplne vychytana je pomer obrazu u videi prehravanych z netu. Napriklad zrovna Den D je zobrazen jako 4:3 a zmrsen.

    Ale jinak super vec!!!!

    1. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
      Posun lze opravdu jen cca 2x urychlit, nicméně při přehrávání mi přehrávač nepadá. To spíše při procházení online nabídek. Den D a spol je nutné bohužel řešit nastavením poměrů stran na TV. Aspoň mně to problém vyřeší.

    2. Re: Xtreamer: archiv českých televizí a online vysílání
      Xteramer je absolutní špička v přehrávání z (hlavně Českého) internetu. Může za to perfektně provedený a hlavně stále aktualizovaný český XLive. Pokud máte rychlé připojení = nad 6Mbit (v mém případě 12Mbit – sdílený) mohu vřele doporučit. Už nepotřebuji satelit, dvb-t (všechny české jsou online) ani videopůjčovnu. Než bych zkoukl všechen obsah (Archívy CZ a SK televizí, Stream.cz, živě.cz + sk, mobilmánie ……………………….) tak je ze mě důchodce a to nemluvím o „anglickém“ světě. Jako přehrávač audio, video, foto nemám co vytknout. Jediná škoda že nemá displej. Často poslouchám internetová rádia (přes 15 000 stanic) nebo MP3 a nechci kvůli informacím pouštět TV.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.
Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?
Niceboy RAZE 2 twins se nebojí originality a inovativního přístupu. Navíc opět nabízí ochranu proti vodě IPx7. RAZE 2 twins tvoří dva menší reproduktory s možností pevného fyzického spojení a ještě překrytí ochrannou gumou, která dodá potřebný styl a základní odolnost při pádu. Každý nabízí výkon 12 W, propojeny jsou navzájem technologií True Wireless a k počítači či mobilu se připojí prostřednictvím Bluetooth 4.2.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek