Čtvrtek , 30. 11. 2023

Ondřej

Dell nabídne zahnutý UltraSharp monitor

01. 09. 2014

01. 09. 2014

Společnost Dell představuje UltraSharp U3415W, širokoúhlý 34palcový monitor, který má díky tomu, že je zahnutý, nabídnout vyšší ergonomii při používání zejména pří zapojení více monitorů.

Kromě toho je vybaven technologií redukující modré světlo pro snížení namáhání očí. Rozlišení obrazovky nabízí 3440 × 1440, což znamená poměr stran 21 : 9. K počítači se monitor připojí rozhraním HDMI 2.0, popř. mini-DisplayPort 1.2. Se zvukem si poradí hned 9W stereo reproduktory, které lze připojit i analogově. V prodeji se panel objeví v listopadu letošního roku.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek