Sobota , 10. 06. 2023

Gita

Elviapro.cz – pojem v televizních a audiovizuálních technologiích

03. 08. 2012

Pokud sháníte jen tu nejlepší televizní a audiovizuální techniku, ale zároveň nechcete zbytečně utrácet, navštivte náš internetový obchod Elviapro.cz. Naleznete u nás nepřeberné množství nejrůznějšího zboží od renomovaných světových výrobců. Díky našim mnohaletým dobrým obchodním vztahům s dodavateli navíc vše prodáváme za výtečné ceny, spolehnout se můžete na rychlé vyřízení každé objednávky a rovněž profesionální přístup.

Obrovskou nabídku našeho e-shopu Elviapro.cz můžeme prezentovat na videokamerách. Ty u nás seženete v mnoha variantách, a to včetně moderních Flash HD videokamer. Veškeré videokamery vynikají nespornou kvalitou, pokud tedy máte zájem dokumentovat rodinné dovolené a další speciální okamžiky, neexistuje lepší řešení. Prohlédněte si naši nabídku s videokamerami, vyberte si a jednoduše objednejte.

Na Elviapro.cz nicméně seženete také pestrý sortiment příslušenství k videokamerám. Máte tedy možnost nákupu nabíječek a zdrojů i akumulátorů. U nás zkrátka pořídíte vše, co potřebujete. Nabíječky a zdroje, akumulátory, Flash HD videokamery i další výrobky si lze nechat poslat až domů skrze nás e-shop, nebo máte možnost navštívit jednu z našich kamenných prodejen. Záleží pouze na Vás. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…
Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek