Sobota , 20. 04. 2024

Marcela

Elviapro.cz – pojem v televizních a audiovizuálních technologiích

03. 08. 2012

Pokud sháníte jen tu nejlepší televizní a audiovizuální techniku, ale zároveň nechcete zbytečně utrácet, navštivte náš internetový obchod Elviapro.cz. Naleznete u nás nepřeberné množství nejrůznějšího zboží od renomovaných světových výrobců. Díky našim mnohaletým dobrým obchodním vztahům s dodavateli navíc vše prodáváme za výtečné ceny, spolehnout se můžete na rychlé vyřízení každé objednávky a rovněž profesionální přístup.

Obrovskou nabídku našeho e-shopu Elviapro.cz můžeme prezentovat na videokamerách. Ty u nás seženete v mnoha variantách, a to včetně moderních Flash HD videokamer. Veškeré videokamery vynikají nespornou kvalitou, pokud tedy máte zájem dokumentovat rodinné dovolené a další speciální okamžiky, neexistuje lepší řešení. Prohlédněte si naši nabídku s videokamerami, vyberte si a jednoduše objednejte.

Na Elviapro.cz nicméně seženete také pestrý sortiment příslušenství k videokamerám. Máte tedy možnost nákupu nabíječek a zdrojů i akumulátorů. U nás zkrátka pořídíte vše, co potřebujete. Nabíječky a zdroje, akumulátory, Flash HD videokamery i další výrobky si lze nechat poslat až domů skrze nás e-shop, nebo máte možnost navštívit jednu z našich kamenných prodejen. Záleží pouze na Vás. 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...
Závody v pokroku v oblasti umělé inteligence jsou v plném proudu. Jednotlivé společnosti dělají vše proto, aby mohli zákazníkům nabídnout lepší možnosti AI. Po dlouhé době je tu něco, v čem mohou technologičtí giganti skutečně soutěžit. Jedna z nejznámějších technologických společností, Huawei, se zaměří na zvýšení výroby svého AI čipu Ascend 910B na úkor výroby svých telefonů Mate 60, alespoň v jednom závodě.
Niceboy voděodolné reproduktory umí, o tom jsme se již několikrát přesvědčili (např. první Raze nebo Raze 2 Twins). Dnes rozbalíme novinku Raze 4 Origin, která chce kromě krytí IP67 oslovit také výkonem 20 W a výdrží kolem 20 hodin a FM rádiem s integrovanou anténou. Nic z toho nezní špatně, tak uvidíme v recenzi.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek