Čtvrtek , 30. 11. 2023

Ondřej

Fotoaparát s Androidem – fotí, tiskne i sdílí

09. 01. 2014

09. 01. 2014

Společnost Polaroid představila fotoaparát Polaroid Socialmatic určený pro spolupráci se sociálními sítěmi i tisk fotografií.

Finální produkt bude dostupný na podzim. Hlavní inovací bude možnost okamžitě své výtvory okamžitě zveřejnit na hlavních sociálních sítích (Facebook, Twiter), anebo je přímo tisknout na vestavěné tiskárně Zero Ink. Sdílet fotky lze za předpokladu přítomnosti internetu – tj. buď. Wi-Fi signálu, anebo se můžete připojit přes Bluetooth k vašemu felefonu s internetem.

Přední objektiv spolupracuje s 14Mpixelovým čipem, ale nechybí ani 2Mpixelová kamera na zadní straně s 4,5palcovým dotykovým displejem. Tento v principu tablet pohání samozřejmě Google Android.

Zdroj: Polaroid

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Německý výrobce Rollei se primárně zaměřuje produkci akčních kamer, stativů a vybavení pro fotografy. My jsme měli možnost otestovat jednu ze tří nabízených autokamer, a sice model DVR-318, kterou pořídíte ve značkovém eshopu za 3 490 Kč, čímž se stává vlajkovou lodí (do auta) firmy v této kategorii.

Tradiční americká firma Motorola se v roce 2011 rozdělila na dvě části. Divizi, která má na starost vývoj a výrobu mobilních zařízení (Motorola Mobility) v roce 2014 koupila firma Lenovo. Nyní, po cca 2 letech reorganizace, přichází na český trh značka Moto.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek