Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Fotoaparát s Androidem – fotí, tiskne i sdílí

09. 01. 2014

09. 01. 2014

Společnost Polaroid představila fotoaparát Polaroid Socialmatic určený pro spolupráci se sociálními sítěmi i tisk fotografií.

Finální produkt bude dostupný na podzim. Hlavní inovací bude možnost okamžitě své výtvory okamžitě zveřejnit na hlavních sociálních sítích (Facebook, Twiter), anebo je přímo tisknout na vestavěné tiskárně Zero Ink. Sdílet fotky lze za předpokladu přítomnosti internetu – tj. buď. Wi-Fi signálu, anebo se můžete připojit přes Bluetooth k vašemu felefonu s internetem.

Přední objektiv spolupracuje s 14Mpixelovým čipem, ale nechybí ani 2Mpixelová kamera na zadní straně s 4,5palcovým dotykovým displejem. Tento v principu tablet pohání samozřejmě Google Android.

Zdroj: Polaroid

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.
Dnes testovaným zařízením se výrobce snaží nabídnout duchovního nástupce, resp. klon, dříve uvedených zařízení typu 2 v 1 - stejně velkého VisionBooku 11Wa a menšího 10Wi-S. Od každého si bere něco, vždy vlastním způsobem. Chce být zcela novým a neokoukaným modelem v nabídce Umaxu. To se mu dozajista daří...

Ať už budete chtít instalovat nová Windows 7 na HTPC, nebo na svůj klasický počítač, může se vám hodit následující postup. Instalace z USB je nyní mimořádně snadná.

Dlouho jsem u svých notebooků hluk a aktivní chlazení neřešil. Prostě ho prostě neměly, díky Atomu či Celeronu N si vystačili s pasivním chlazením. Zatoužil jsem však po výkonu Intel Core i5 procesoru, více RAM (2 ani 4 GB už mi nestačí) a plnohodnotném SSD disku, což s sebou nese opět aktivní chlazení a hluk ventilátoru...
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek