Neděle , 21. 04. 2024

Marcela

Fotoaparát s Androidem – fotí, tiskne i sdílí

09. 01. 2014

09. 01. 2014

Společnost Polaroid představila fotoaparát Polaroid Socialmatic určený pro spolupráci se sociálními sítěmi i tisk fotografií.

Finální produkt bude dostupný na podzim. Hlavní inovací bude možnost okamžitě své výtvory okamžitě zveřejnit na hlavních sociálních sítích (Facebook, Twiter), anebo je přímo tisknout na vestavěné tiskárně Zero Ink. Sdílet fotky lze za předpokladu přítomnosti internetu – tj. buď. Wi-Fi signálu, anebo se můžete připojit přes Bluetooth k vašemu felefonu s internetem.

Přední objektiv spolupracuje s 14Mpixelovým čipem, ale nechybí ani 2Mpixelová kamera na zadní straně s 4,5palcovým dotykovým displejem. Tento v principu tablet pohání samozřejmě Google Android.

Zdroj: Polaroid

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek