Neděle , 20. 04. 2025

Marcela

Ideapad Miix 310 – užitečná evoluce

26. 02. 2016

26. 02. 2016

Starší a stále aktuální model Miix 300 známe dobře z recenze. Poměrně brzy přišla však od Lenova aktualizace, která nabídne třeba 4G LTE modem či možnost displeje s Full HD rozlišením.

Univerzální tablet váží pouhých 580 g a díky volitelnému vysokorychlostnímu připojení LTE (4G) umožní všem uživatelům svobodně pracovat, hrát hry nebo jen tak brouzdat na internetu.

Tento 10palcový tablet je standardně dodáván s odnímatelnou klávesnicí, nabízí procesor Intel Atom X5, výdrž baterie až 10 hodin a volitelně Full HD displej. Dále výrobce slibuje rychlé eMMC úložiště s kapacitou až 64 GB a 4GB operační paměť DDR3L. A to se počítá, konečně krok, který Miix zařadí mezi dospělý hardware, který může konkurovat notebookům.

Cenu ani dostupnost bohužel neznáme, tedy pouze z amerických webů – na trhu se má objevit až kolem června a model se 2 GB RAM a 128GB úložištěm prý vyjde na 269 EUR (asi 7 300 Kč), v USA zaplatí zákazník pouze 229 USD (asi 5 600 Kč), avšak bez 4G.

Zdroje: Tisková zpráva, Lenovo, CNET

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Z telefonu myPhone Hammer Iron 3 jsme příliš nadšení nebyli pro jeho hardwarovou nedostatečnost a absenci 4G. Výrobce však vyrukoval s modelem LTE, který vypadá stejně, uvnitř jde však o úplně jiný stroj. Přirovnali bychom jej ke Golfu GTI, ten je stále “lidovým” Golfem. Proti základnímu modelu s výkonem kolem 100 koní jde však o zcela jiný stroj, krotící stádo 230 plnokrevníků.
Polská značka nás nedávno vcelku překvapila sluchátky Argon 600, a proto jsme se již bez větších předsudků pustili i do testování herní myši Krypton 550. Produktoví specialisté si evidentně libují v chemických názvech vzácných plynů, nemyslíte? Jak tedy zvládají navrhnout herní myš?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek