Sobota , 23. 11. 2024

Klement

Intel vydal úsporné 2jádro Core i3

14. 04. 2015

14. 04. 2015

Nese označení Core i3-4170T a jeho spotřeba činí pouze 35 W, což bylo TDP ještě před nedávnem i mobilních jednojádrových Celeronů.

Jde samozřejmě o člena rodiny „Haswell“ s 22nm výrobním procesem. Takt je nemalých 3,2 GHz s 3MB vyrovnávací cache paměti. Jen upřesníme, ať si jej nespletete s modelem bez „T“, ten disponuje maximální spotřebou 54 W. Cena „neBOXované“ verze činí 117 USD (asi 3 040 Kč).

TIP: Na nové procesory Intelu si budeme muset počkat

S technologií TurboBoost zde ale počítat nemůžeme, tu Core i3 zpravila nepodporuje. Integrované grafické jádro (IGP) nese označení Intel HD Graphics 4400 o max. frekvenci 1,15 GHz.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Niceboy HIVE bones využívají technologii vedení zvuku přes lícní kosti. Váš zvukovod zůstává stále otevřený, takže slyšíte zvuky okolí. Pro mne je toto nesporná výhoda, například při jízdě na kole nebo při běhání. Ten, kdo se naopak chce od okolních zvuků oprostit, tomu bychom je nedoporučovali.
Šest měsíců poté, co BMW podepsalo smlouvu s robotickým startupem Figure AI, se bipedální humanoidní roboti Figure 01 testují ve výrobním závodě BMW Spartanburg v Jižní Karolíně. Nejnovější zpráva o pokroku ukazuje, jak by roboti mohli pomoci při výrobě.
Většinu našich životů nyní žijeme online, od sociálních sítí přes bankovnictví až po sledování televize. Ale jak se naše digitální stopy rozšiřují, roste i chaos, pokud nenastolíme nějaký řád. Dobrou zprávou je, že získat kontrolu nad svým online světem nemusí být tak skličující, jak se zdá. Ukážeme vám, jak na to v klíčových aspektech vašeho online života.
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek