Čtvrtek , 21. 11. 2024

Albert

Jak správně stříhat video? 10 nejlepších video editorů, které změní váš online svět

Stříháte často videa? Přinášíme 10 nejlepších video editorů, ze kterých si určitě vyberete, ten nejlepší pro vás! Editace videa již nebude problém!

30. 11. 2023

30. 11. 2023

Střih videa se stává stále více běžnou dovedností pro tvorbu obsahu na sociálních médiích, YouTube či pro firemní prezentace. Zde je seznam deseti nejlepších video editorů, které vám pomohou vytvořit kvalitní obsah a zanechat skvělý dojem.

  1. Adobe Premiere Pro: Profesionální software nabízející široké možnosti pro pokročilou editaci a postprodukci videa.
  2. Final Cut Pro X: Exkluzivní pro macOS, tento software je ideální pro profesionální úpravy videa s intuitivním rozhraním.
  3. DaVinci Resolve: Kombinuje editaci, barevnou korekci a postprodukci v jednom nástroji. Bezplatná verze nabízí základní funkce.
  4. iMovie: Skvělý pro začátečníky na platformě macOS a iOS s jednoduchým rozhraním a užitečnými funkcemi.
  5. Adobe Premiere Rush: Mobilní aplikace s jednoduchým rozhraním pro rychlé úpravy videa na cestách.
  6. Filmora: Uživatelsky přívětivý editor s bohatým výběrem efektů a šablon.
  7. HitFilm Express: Bezplatný editor s profesionálními funkcemi pro střih, efekty a kompozici.
  8. Shotcut: Open-source editor s mnoha funkcemi pro platformy Windows, macOS a Linux.
  9. Kdenlive: Další open-source editor pro uživatele Linuxu s širokou škálou funkcí.
  10. LumaFusion: Profesionální editor pro mobilní zařízení, zejména pro iPad, s pokročilými možnostmi pro střih videa.

Vyberte ten nejvhodnější editor pro vaše potřeby a požadavky. Každý z těchto editorů má specifické výhody a funkce, které mohou uspokojit různé typy uživatelů od začátečníků po profesionály.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek. Jsem si vědom toho, že úvod článku může někomu připadat spíše jako reklamní sdělení. Nejde to však popsat jinak nežli v superlativech, a to téměř bez výhrad. Jednu tu ale pro vás přece mám. Je to můj náhled na dle mého přemrštěnou cenu. O tom ale až později.
Uživatelé na Twitteru/X zjistili, že po šesti letech se při výběru emoji pistole nyní zobrazuje obrázek zbraně místo vodní pistole. Existence konkrétních emotikonů závisí spíše na konsorciu Unicode a jeho každoročních rozhodnutích než na konkrétních firmách, jako je Apple, Google nebo Twitter. Každá společnost si vytváří svůj vlastní grafický design a nyní to X prokázala tím, že jde proti průmyslově uznávaným standardům.
Čtyři roky poté, co Google prohlásil, že chce blokovat soubory cookie třetích stran v prohlížeči Chrome, potvrdil, že nakonec nebude blokovat online sledovače. V roce 2020, přibližně v době, kdy Apple zablokoval soubory cookie třetích stran v Safari, Google trval na tom, že udělá totéž. O čtyři roky později se Google zdánlivě vzdal jejich blokování.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek