Neděle , 28. 05. 2023

Vilém

Když zůstanete bez spojení se světem, vše se dá rychle vyřešit

11. 09. 2017

Žijeme v digitálním věku. Velká část z nás si proto vůbec neumí představit svůj život bez chytrých telefonů a notebooků. Když se vám proto přihodí s notebookem nějaká nehoda a najednou je přístroj nefunkční, pro mnoho lidí to znamená konec. Cítí se odříznutí od světa, nemohou komunikovat. Naštěstí existuje cesta, jak si s těmito problémy poradit.

Získáváte svůj stroj v novém

Ve chvíli, kdy máte notebook neustále při sobě, protože potřebujete komunikovat se světem, roste i pravděpodobnost případné nehody a rozbití. Jednoduše proto, že se přístroj stal vaší součástí, spoustu pohybů s ním provádíte už vysloveně automaticky. V tom může být kámen úrazu. Už si téměř neuvědomujete, jak cennou věc máte v ruce. Najednou se ale začne něco dít, znervózníte a notebook upustíte na zem. Jako na potvoru budete zrovna stát u kamenného soklu a rámeček displeje notebooku dopadne přesně na jeho hranu. Okamžitě se přístroj stává jen hromadou šrotu. Neuděláte s ním nic. Máme pro vás ale dobrou zprávu, a sice displeje pro notebooky se dají bez potíží vyměnit za nové. Dostanete tak do ruky svůj starý oblíbený stroj, ovšem s novým displejem.

Kapka vody v klávesnici vás neskolí

Nevhodnou manipulací může ale utrpět i klávesnice. „Mně se to stát nemůže,“ myslí si hodně lidí a klidně se skleničkou v ruce manévrují nad notebookem. Nevěří tomu, že by mohli stroj polít, až do chvíle, kdy se to skutečně stane. Pak jenom nevěřícně koukají, jak rychle dokáže tekutina proniknout pod klávesy a znemožnit jakoukoli práci. I takovouhle zkázu ale můžete úspěšně vyřešit, klávesnice k notebooku se dá sehnat rychle a bez potíží. Během velmi krátké doby můžete opět pracovat. Nervozita, že jste bez spojení se světem, izolovaní a bez kontaktu s ostatními, se tak omezí jenom na nezbytně nutnou dobu…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek