Středa , 14. 05. 2025

Bonifác

Nové monitory AOC – anebo rovnou tablety?

06. 05. 2014

06. 05. 2014

Společnost AOC vypustila dva nové 22 a 24palcové dotykové IPS LED monitory mySmart, které kromě jiného mají vlastní operační systém Android.

Rozlišení obou obrazovek s IPS maticí je přirozeně 1920 × 1080 (tedy FullHD), přičemž nechybí plná konektivita k počítači skrz klasické VGA či HDMI. Stejně jako klasický monitor pak nabízí integrované reproduktory o výkonu 2 W či HD webovou kameru 720p.

TIP: Ochutnejme KitKat

Kromě toho ve „vnitřnostech“ skrývají platformu pro Android 4.X „Ice Cream Sandwich“ od Nvidia, tedy čtyřjádrový procesor T33 s taktem 1,6 GHz. Dále nechybí 8 GB flash paměti,  4 USB porty a čtečka paměťových karet SDHC, Bluetooth a Wi-Fi. Monitory jsou samozřejmě dotykové.

Zdroje: AOC 1 a 2, CNET

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Vinylové desky (LP) se v posledních letech dokázaly vrátit na výsluní a jejich prodeje rostou. I malé dítě dnes stále ví, jak gramofonová deska vypadá. S audiokazetami či „cédéčky“ to ale, alespoň zatím, na podobný comeback nevypadá. To však nebrání tomu na tyto hudební nosiče alespoň zavzpomínat.
Šest měsíců poté, co BMW podepsalo smlouvu s robotickým startupem Figure AI, se bipedální humanoidní roboti Figure 01 testují ve výrobním závodě BMW Spartanburg v Jižní Karolíně. Nejnovější zpráva o pokroku ukazuje, jak by roboti mohli pomoci při výrobě.

Nepřehlédněte

Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek