Sobota , 30. 09. 2023

Jeroným

Připravujeme – akci i dobré pokrytí sítí

27. 12. 2016

27. 12. 2016

Krásný den, milí čtenáři, pokud by vás zajímalo, co připravujeme na leden, můžeme slíbit recenze minimálně dvou věcí, které mohou zaujmout. První bude akční kamera Lamax, druhým „pánem na holení“ pak router TP-Link, který již není jen základním ořezávátkem.

Lamax X8 Electra

Tato kamera zaujme při rozbalení obrovským množstvím příslušenství – celkem 24 kusů (včetně nabíječky). Opět umí i 4K, nicméně její doménou bude FullHD s až 60 FPS.

TIP: Recenze kamery Rollei Actioncam 420 – mrňous k akci připraven

TP-Link Archer C1200

Druhou věcí, zapůjčenou k testu je Wi-Fi router, který se kromě gigabitové LAN může pochlubit i USB portem (pro připojení tiskárny či externího disku) a trojicí antén s možností vysílání současně na 2 pásmech (2,4 GHz i 5 GHz) a tedy nastavení dvou nezávislých sítí. S různými přenosovými rychlostmi – jedna pro zábavu, druhá na práci.

Oba produkty lze ovládat i přes mobilní telefon pomocí aplikací od výrobce, což je moderním trendem, který jistě spousta uživatelů uvítá.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.
I v dnešní době je hodně lidí, kteří telefonování za volantem řeší po staru – buď nevolají, nebo zvednou telefon k uchu, bezpečnost nebezpečnost, pokuta ne pokuta. Já jsem nějakou dobu toto řešil telefonem v držáku a hlasitým odposlechem. Levné, ale nepohodlné. Do doby, než na mě vykoukl testovaný produkt od BML doslova za pár korun…
Pro dnešní recenzi, či spíše preview, jsme konkrétně zvolili prostřední variantu powerbanky značky Lamax s kapacitou 15 000 mAh (existují ještě 10 000 mAh a 20 000 mAh). Prostě zlatou střední cestu jako optimální volbu pro náročnějšího kupce, který nechce neustále řešit dobíjení záložního zdroje pro svůj mobilní telefon a popř. jej využije pro tablet i úsporný notebook s USB-C napájením.

Nepřehlédněte

Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek