Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Nový chladič WindForce 3X pro 600 W

14. 04. 2014

14. 04. 2014

Společnost Gigabyte uvedla grafickou GeForce GTX Titan Black GHz Edition  se dvěma chladiči – originálním a vlastním.

Nvidia totiž neumožňuje výrobcům modifikovat chlazení své nejvýkonnější grafické karty, a proto jim nezbývá, než ke kartě s referenčním chlazením přidal chladič vlastní. Namontovat si jej ale musí zákazník sám. Gigabyte tak připojila 3větrákový chladič WinForce 3X 600W, již dříve při tom přibalovala menší typ 450 W.

TIP: Nvidia vypustila bestii GeForce GTX Titan Black 6 GB

Samotná grafická karta při tom drží takty 1 006, resp. 1 111 MHz. Paměti GDDR5 zůstaly nedotčeny na původních 1 750 MHz, nemění se ani kapacita 6 GB. Cena činí 910 € (asi 25 000 Kč).

Zdroj: VideoCardz.com

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přinášíme unboxing video sluchátek Niceboy HIVE Pins, která již mají noevé logo a také nabízí Bluetooth 5.0 pro zaručený kvalitní přenos zvuku. Krytí IPx4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha. A hlavní má být nárůst výdrže oproti pědchůdcům při dobrém poměru cena/výkon.
Pro mnoho lidí neexistuje nic horšího, než když musí trávit nekonečné chvíle čekáním až skončí reklamy na YouTube. Když se poprvé objevila možnost předplatného bez reklam, pro řadu lidí to byla spása. Je ale neuvěřitelné, kolik lidé je ochotných platit za to, aby se nemuseli s reklamami trápit. YouTube dosáhl tento měsíc důležitého milníku pro své úrovně placené hudby a videa, když celosvětově překonal hranici 100 milionů odběratelů.

Nepřehlédněte

Lamax poměrně dynamicky rozšiřuje svou nabídku. Zatímco ještě před několika málo lety jsme jej mohli znát coby českého producenta sluchátek a reproduktorů, již nějaký čas trh obohacuje akčními kamerami, autokamerami a dokonce navigací. Kamera do auta s označením C9 byla předmětem našeho testu a není třeba dodávat, že moje zvědavost byla velká.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek