Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Nový chladič WindForce 3X pro 600 W

14. 04. 2014

14. 04. 2014

Společnost Gigabyte uvedla grafickou GeForce GTX Titan Black GHz Edition  se dvěma chladiči – originálním a vlastním.

Nvidia totiž neumožňuje výrobcům modifikovat chlazení své nejvýkonnější grafické karty, a proto jim nezbývá, než ke kartě s referenčním chlazením přidal chladič vlastní. Namontovat si jej ale musí zákazník sám. Gigabyte tak připojila 3větrákový chladič WinForce 3X 600W, již dříve při tom přibalovala menší typ 450 W.

TIP: Nvidia vypustila bestii GeForce GTX Titan Black 6 GB

Samotná grafická karta při tom drží takty 1 006, resp. 1 111 MHz. Paměti GDDR5 zůstaly nedotčeny na původních 1 750 MHz, nemění se ani kapacita 6 GB. Cena činí 910 € (asi 25 000 Kč).

Zdroj: VideoCardz.com

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každému z nás se jistě stalo, že jsme omylem smazali soubor, zavadili o Delete, anebo se k němu chtěli později vrátit. První možností je Koš ve Windows již od pradávna. Co dělat, když jste jej vysypali (často automaticky), anebo jste tak učinili např. na paměťové kartě či flash disku, kde koš není nastaven? Zde přichází ke slovu různé utility, které data dokáží „vytáhnou ze záhrobí“. Jako dnes testovaný program EaseUS Data Recovery Wizard.

Nepřehlédněte

Nabíječky pro USB jsou nedílnou a nepostradatelnou součástí běžného dne. Kdo už někdy nezatoužil po nahrazení těch nevýkonných běžně dodávaných s mobily, lampičkami či kamerkami? Pojďme se kouknout na dvě rozdílná řešení tohoto dilematu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek