Sobota , 30. 11. 2024

Ondřej

První rok s umělou inteligencí ChatGPT je za námi. Co všechno umí a zvládá?

ChatGPT je umělá inteligence, která byla spuštěna 30. listopadu 2022. Během několika dnů po svém uvedení si získala obrovskou pozornost, přičemž její používání vzrostlo do takové míry, která překvapila i samotné tvůrce. ChatGPT vyvinula společnost OpenAI, která na generativním systému neustále pracuje.

Umělá inteligence zažívá obrovský boom

ChatGPT zasahuje do takřka všech oblastí, ať už se jedná o prezentace, rozhovory, nebo články. V současné době umělou inteligenci používá 100 milionů lidí týdně. Umělá inteligence v průběhu roku vyvolala řadu obav, například ohledně dopadů na dezinformace, podvody, otázky duševního vlastnictví a diskriminaci.

ChatGPT má velice dobré rozhraní. V současné době je umělá inteligence součástí mnoha produktů pro každodenní potřebu, a to od Spotify a Netflixu až po Facebook a Google Maps. ChatGPT je však svůdnější než předchozí verze systému, protože dokáže konverzovat podobným způsobem jako člověk. Snaží se chovat jako člověk. Odpovídá jako člověk.

Vyzkoušejte Deeply

Pokud v českém prostředí hledáte portál, jenž používá umělou inteligenci, pak vás nadchne Deeply. Na jednom místě vytvoříte totiž vše, na co si jen vzpomenete, a to texty pro blog, příspěvky na sociální sítě, ale i grafiku. Vyzkoušejte nejprve systém zdarma, a pokud vám bude vyhovovat po všech stránkách, předplatíte si jeden z nabízených tarifů.

ChatGPT je obrovská příležitost, jak zefektivnit některé práce ve vaší firmě. Vytvoříte snadno a rychle obsah, reklamy i grafiku. Potom můžete zúžit marketingový tým, protože najednou jeden člověk toho zvládne mnohem více.

Deeply vám ušetří desítky tisíc korun. Výsledky jsou famózní. Dokud umělou inteligenci nevyzkoušíte, nezjistíte, o co vlastně přicházíte. Zaregistrujte se a pusťte se do probádávání vod umělé inteligence.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Satelitní příjem je velkou konkurencí pozemního vysílání. Má své nevýhody, ale jeho výhody převažují. Zjistěte vše o tomto způsobu příjmu televizního vysílání. Vysvětlíme si jak technologii, kterou jsou vybaveny satelitní přijímače, tak i možnosti naladění, nastavení paraboly, propojení a výběr vhodných prvků a poskytovatele vysílání.

Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?
Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Nepřehlédněte

Po takřka nezničitelné AData D16750 se dnes podívejme na méně odolný a levnější model powerbanky od stejného výrobce, který nabídne krytí „pouze“ IP54 a kapacitu 8 000 mAh. Čím naopak vyčnívá, je 18 diod se čtyřmi módy svícení. Na táboření tak může být velmi užitečným pomocníkem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek