Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Diskuze k článku

8 komentářů

 1. Re: Recenze Xtreamer SW3: Dvojvaječné dvojče Prodigy
  Bez dokoupení HDD, WiFi antény a případně bezdrátové klávesnice nemá smysl.

  +pěkné prostředí
  +přehraje vše

  -tento přístroj jsem si pořizoval hlavně z důvodu sledování TV archívů, You Tube a jiných zdrojů z internetu na TV, případně jako prohlížeč internetu na TV. Bohužel nic na tomto přístroji nefunguje. Archív TV funguje, ale mnoho pořadů nejde sledovat do konce, SW3 spadne, většinou to je kolem 35-40 min. Je to stejné při sledování v nejvyšší nebo nejnižší kvalitě. Pořad nejde spustit z místa přerušení, ale musím ho pustit znovu od začátku, bez jistoty, že znovu nespadne.
  Vše sleduji přes Xlive CZ – při sledování nelze použít žádné volby, ať už je to posun dopředu, dozadu nebo do určitého času.

  -pro sledování YouTube je zde několik možností:
  a) Xlive CZ – sice něco přehrává, ale další volby (osobní YouTube, soukromý playlist) nefungují
  b) YouTube – Broadcast Yourself – najde sice video, ale u každého druhého zatuhne tak, že je nutný restart přístroje (volba Aplikace)
  c) YouTube XL – asi z těchto nejlepší, přehrává většinu, problém „pouze“ při přihlášení do svého účtu na YouTube – nepřehrává Playlisty (najde jen něco). Nepřehraje něco co normálně při vyhledávání přehraje??

  – webový prohlížeč – nepoužitelný – nelze nastavit na celou obrazovku, pořád je něco mimo obraz. Velmi kostrbaté a složité vyhledávání (a to i s použitím klávesnice) , nemluvě o tom, že videa přes prohlížeč vůbec nejdou spustit.

  -Android – k ničemu (bez komentáře)

  -Xtreamer Wifi anténa (nutno dokoupit)
  nepodařilo se mi zprovoznit Wifi, nakonec jsem přístroj připojil přes kabel. V místnosti byl signál dostatečný, všechna ostatní zařízení mi tam na Wifi šlapou.

  -Xtreamer Mini Keyboard2 nutno dokoupit)
  nenašel jsem nikde na internetu (ani nebyl součástí balení) CZ nebo EN návod. Bez návodu je obsluha takto složité klávesnice velmi problematická. Víceméně ale fungují pouze písmena (nezjistil jsem jak přepnout mezi velkými a mylými písmeny) a občas Trackpad (když nezatuhne) – na to, že je to klávesnice přímo k tomuto přístroji toho moc neumí.

  dobrá alternativa je Lenovo IC Q180 (cena stejná jako Xtreamer s dokoupeným HDD, WiFi anténou a mini klávesnicí)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?
V moderním světě, kde první dojem může hrát velkou roli, má tisk kvalitních etiket zásadní význam. Etikety nesou nejen informace, ale i identitu vaší značky. A aby byla tato identita zachycena co nejpřesněji a nejvýrazněji, je potřebná tiskárna štítků, která spojuje technickou preciznost s kreativním potenciálem.
Nabízí parametry spíše průměrné jako plné HD při 60 FPS, nechybí Wi-Fi či dálkové ovládání, vlastnosti dnes již nižší střední třídy akčních kamer. Sem i cenou bez koruny 2 000 Kč zapadá. Neztratí se v konkurenci? Niceboy Vega je hodně levná, Vega 5 Pop má dotykový displej, ale proč recenzujeme kameru, která není úplnou novinkou a ničím nevyčnívá? Proč ne.
Jednou za čas mě přepadne touha hledat nejlepší příslušenství pro notebooky. Reproduktorů jsme již měli v redakci mraky, podobné množství akčních kamer či powerbank. Delší dobu mě mysl nutila uvažovat nad chladicími podložkami. Yenkee se neosvědčila zcela, podobně Trust GXT 220 (bez recenze), takže se vtírala myšlenka zkusit osvědčenou firmu, která má s chlazením bohaté zkušenosti, Cooler Master.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek