Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

SanDisk a největší SD karta na světě

12. 09. 2014

12. 09. 2014

Do rodiny 128GB a 256GB karet SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I nově přibyl (chvilka napětí) 512GB člen. Což má být dle tiskové zprávy výrobce v současnosti světový rekord.

Toť vlastně vše. Možná ještě zmíníme rychlost zápisu 90 MB/s a čtení 95 MB/s. Paměťová karta s těmito parametry vás vyjde na nemalých 799 USD (asi 17 100 Kč) včetně celoživotní záruky.

 

TIP: Test SDXC paměťových karet – rychlá a rychlejší

 

 

Zdroj: SanDisk

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Dalším z videí z rozbalování budou multiplatformní sluchátka, která můžete používat s konzolemi PS4, Xbox One, Nintendo Switch, stolním počítačem a také nejnovějšími notebooky i telefony, od polské herní značky Genesis (založené roku 2013). Nabízí tkaninou chráněný audio kabel, zásuvný mikrofon a masivní náušníky, slibující dobrý zvuk...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek