Pátek , 29. 11. 2024

Zina

Rollei Smart Photo Power – vlastní mobilní foto studio

02. 08. 2018

02. 08. 2018

Společnost Rollei uvádí na trh další z vychytávek, se kterou si hravě vytvoříte mini foto studio kdekoliv na cestách. Rollei Smart Photo Power je unikátní mini stativ, který nabízí mnohem více, než se na první pohled zdá. Snadno k němu připevníte jak kompaktní DSLM tak i smartphone, nebo akční kameru. Jeho přední výhodou je však důmyslné vybavení.

Rollei Smart Photo Power v jedné noze ukrývá powerbanku, kterou je možné dobíjet smartphone nebo akční kameru během natáčení a focení. Hlavním důvodem proč je stativ vybaven zdrojem je však ten, že je vybaven také odnímatelným LED přísvitem s výkonem 1,2 W, který slouží pro dokonalé nasvícení focených předmětů a detailů. Aby se zamezilo i nežádoucímu roztřesení záběru při stiskávání spouště, je stativ Rollei Smart Photo Power vybaven ještě bezdrátovou Bluetooth spouští, která je kompatibilní se systémy iOS a Android. Tím si uživatel vytvoří naprosto dokonalé mobilní studio, se kterým snadno a bez pomoci dalších osob natočí obsah na YouTube kanál, vlogy atp.

Stativ je dále vybaven kulovou hlavou opatřenou ¼“ závitem umožňující pořídit perfektní snímky z požadované pozice a perspektivy a je osazena vodováhou pro dokonalé vyvážení. Maximální nosnost stativu Rollei je 1 kg. Jeho maximální výška je 12,5cm a váží 227g.

Ceny a záruky:

  • Na stativ Rollei Smart Photo Power se vztahuje záruka 24 měsíců
  • Doporučená koncová cena stativu Rollei Smart Photo Power činí: 1 328,- s DPH
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nabízí parametry spíše průměrné jako plné HD při 60 FPS, nechybí Wi-Fi či dálkové ovládání, vlastnosti dnes již nižší střední třídy akčních kamer. Sem i cenou bez koruny 2 000 Kč zapadá. Neztratí se v konkurenci? Niceboy Vega je hodně levná, Vega 5 Pop má dotykový displej, ale proč recenzujeme kameru, která není úplnou novinkou a ničím nevyčnívá? Proč ne.
Nejsem fanouškem nakupování elektroniky či sportovního vybavení v supermarketu. Dlouhou dobu jsem byl vyloženým odpůrcem. Když jsem narazil na tuto lampu, která jakoby z oka vypadla námi testovanému Lamaxu, zaujala mě i cenou. Pak jsem ji objevil ve výprodeji za 50 % původní ceny, neodolal a 399 Kč (včetně desátek pro Babiše) vytáhl z peněženky bez okolků.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek