Čtvrtek , 21. 11. 2024

Albert

TZ: EAGET představuje nový model M9 se dvěma tunery

18. 10. 2011

18. 10. 2011

Nabídka multimediálních přehrávačů EAGET, jejichž výhradním distributorem je společnost INTELEK, se rozrůstá o nový model EAGET M9. EAGET M9 přináší dva televizní tunery schopné přehrávat a zaznamenávat televizní vysílání až ve Full HD kvalitě.

Multimediální přehrávač EAGET M9 je následovníkem velmi oblíbeného modelu M6, který jako první přinesl uživatelům přímý přístup do online vysílání desítek televizních a rozhlasových stanic, stejně jako přístup do on-line archivů nejrůznějších televizí. Eaget M9 jeho možnosti dále rozšiřuje a mimo nejnovějšího čipsetu Realtek přidává i dva DVB-T televizní tunery schopné přehrávat a současně i zaznamenávat televizní signál až v kvalitě Full HD. Oceňované vlastnosti, jako skvělá kompatibilita s nejrůznějšími formáty nebo titulky, zůstaly zachovány. Interní pozice pro pevný disk je navíc doplněna i externím SATA konektorem pro jednoduché a především rychlé připojení externího disku. Pro USB disky jsou pak určeny dva boční USB 2.0 porty.

Aby měl uživatel zajištěn maximální komfort, je model EAGET M9 osazen přehledným čelním LCD displejem, na němž se zobrazují informace o přehrávaném souboru i aktuálním nastavení přehrávače.

Přehrávač je pak vybaven veškerými síťovými funkcemi, mezi nimiž nechybí ani jednoduchý NAS server (při připojeném pevném disku), stahování přes Bittorent či přehrávání obsahu ze serverů YouTube, Picasa nebo např. Flickr.  

V balení nechybí plnohodnotné dálkové ovladače a kompletní sady kabelů, kde našly své místo i kvalitní HDMI kabely se zlacenými konektory. Podrobný český i slovenský manuál je pak samozřejmostí.

Multimediální přehrávač EAGET M9 je možné zakoupit již nyní u vybraných partnerů společnosti INTELEK. Více informací o přehrávačích EAGET je k dispozici na webu www.eaget.cz

 

EAGET M9 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

 

 

Technické parametry

 

EAGET M9

Chipset

Realtek RTD1283DDC+

Režimy zobrazení

720p, 1080i, 1080p (1920 × 1080)

Flash paměť

256 MB

SDRAM paměť

256 MB

Podporované jazyky

čeština, slovenština, polština + 8 dalších jazyků

Dálkový ovladač

ano

Datová rozhraní

2× USB 2.0 zpětně kompatibilní se zařízeními USB 1.1/1.0

1× RJ-45 10/100 Mb/s 

Video rozhraní

1× HDMI 1.3 zpětně kompatibilní s HDMI 1.2 a 1.1

1× kompozitní a 1× komponentní YPbPr výstup  

Audio rozhraní

1× S/PDIF optický audio výstup

1× koaxiální digitální audio výstup s podporou zvuku 7.1

podpora výstupu DTS (Digital Theatre System) a Dolby Digital

Pevný disk

1× interní pozice a 1× externí pozice na 1× 3,5″ SATA I/II do 2 TB, podpora EXT3, FAT32, NTFS,

Video formáty

MKV, TS, M2TS, MTS, TP, WMV, IFO, ISO, VOB, DAT, AVI, MPG, MP4, MOV, RM, RMVB, FLV, BD-ISO, ASF

Video kodeky a kontejnery

H.264, VC-1, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Divx, FLV, Xvid bez GMC, RM/RMVB

Audio formáty

MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3, APE, DTS včetně 7.1. DTS-HD

Obrázkové soubory

PG/JPEG, BMP, PNG, GIF, TIF, TIFF

Formát titulků

SUB, SMI, SSA, SRT, IDX+SUB, PGS

Další funkce

NAS server, Bittorent, webové služby, Wi-Fi, přehrávání ISO, nahrávání tlevizního vysílání

Rozměry

210 × 160 × 54 mm

Hmotnost

1 kg bez disku

Barva

matná černá

Materiál

Hliník + plast (čelní panel)

Cena

3 469 Kč vč. DPH

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý, kdo vlastní chytrý i hloupý mobil, jistě někdy řešil problém s nabíječkou, resp. absencí energie pro dobití telefonu, když jste třeba v přírodě či nemůžete dlouze setrvávat u zásuvky. Pro takové případy „bůh“ vymyslel powerbanky jako A-Data A10050.

Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.
Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?
O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek