Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

Zajímavá PCI-E karta pro SSD disk

26. 05. 2015

26. 05. 2015

Společnost Other World Computing uvádí na trh PCI-Express 2.0 kartu Accelsior S, určenou pro přímou montáž 2,5palcového notebookového SSD disku do vašeho desktopu.

TIP: Po čertech rychlé SSD od Kingstonu

K čemu může být taková věc za 75,75 USD dobrá? Nejspíš ji využijí ti, kdo mají starší desky bez SATA 6 Gbit/s a chtějí plně využít výhod rychlých SSD disků pro svižný boot systému. Teoreticky zvládne rychlosti až 550 MB/s. Záruka je 3 roky.

Zdroje: TechPowerUp, OWC

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Postavili jsme proti sobě lehká, otevřená, na uších ležící sluchátka vhodná na doma i na použití venku. Konkrétně druhou generaci legendárních Sennheiser – PX100 II a zajímavý produkt švédského výrobce V-Jays. Již nyní prozraďme, že tak dramatický duel jsme tu dlouho neměli. Rozdíly jsou propastné. A to na obou stranách…

Nepřehlédněte

Značka Umax do toho, lidově řečeno, šlape poslední dobou s nasazováním nových modelů hodně. Jako jedna z novinek se na náš trh až z Číny dostává 10palcový model, který se vrací ke koncepci přídavné klávesnice pevně spojené s ochranným pouzdrem. Jde tedy opravdu o pravověrný tablet s externí klávesnicí, nikoliv o imitaci notebooku jako takového. Na cesty může jít o praktické řešení – neváží moc, nabijete ho kdekoliv, je vybaven vlastním ochranným pouzdrem. A je levný.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek