Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

Axiomtek eBOX – jde to i bez větráku

16. 05. 2014

16. 05. 2014

Společnost Axiomtek, výrobce průmyslových počítačů, představila nový model eBOX635-881-FL. Je odolný, pasivně chlazený a můžete ho mít i s procesory Intel Core i7.

Účelu byl přizpůsoben design – šasi tvoří ocel a hliník. Výrobce garantuje funkčnost v rozmezí teplot od – 20 oC do 50 oC. Lze jej namontovat na zeď. Kromě standardních portů nechybí šest sériových. Čekejte též dva HDMI, DisplayPort i VGA konektor. Samozřejmostí jsou dva USB porty typu 2.0 a dva USB porty standardu 3.0.

K případnému rozšíření funkcí můžete použit dva PCI Express Mini Card (třeba na Wi-Fi, GPS modul) či slot na SIM pro příplatkový 3G modem. Data lze ukládat na jeden 2,5palcový disk či na kartu CompactFlash. Výpočetní výkon mu udílí procesory Intel Core i3 / i5 / i7 i Celerony čtvrté generace pro LGA1150. Jediný notebookový slot pojme až 8 GB RAM typu DDR3-1333/1600. Na trhu se eBOX objeví v červnu.

Zdroje: TechPowerUp, Axiomtek

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lamax před Vánoci chrlil jednu novinku za druhou, podobně jako konkurence. Nabídka se potěšitelně rozrostla o další a další zařízení, zejména v oblasti těch "chytrých". Lamax startoval na trhu s akčními kamerami, přidal reproduktory a sluchátka. Ty mám od nich dosud nejraději. Posledním kouskem, který jsem mohl vyzkoušet, je model Street2, jenž se s pořizovací cenou 890 Kč řadí mezi dostupnější bezdrátové reproduktory. Na cenové akce si zatím musíme počkat.

Nepřehlédněte

Aktualizováno o fotky dodaného štítu! Nedostatek ochranných pomůcek se stal v boji s nákazou Covidem-19 celosvětovým  problémem. Jejich absence přímo ohrožuje ty, kteří za nás bojují v první linii. Zdravotníci, policisté, hasiči a mnoho dalších, kteří přicházejí do styku s nákazou každý den, nemají dostatek vybavení, které by je dokázalo ochránit. To jsme se rozhodli změnit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek