Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Axiomtek eBOX – jde to i bez větráku

16. 05. 2014

16. 05. 2014

Společnost Axiomtek, výrobce průmyslových počítačů, představila nový model eBOX635-881-FL. Je odolný, pasivně chlazený a můžete ho mít i s procesory Intel Core i7.

Účelu byl přizpůsoben design – šasi tvoří ocel a hliník. Výrobce garantuje funkčnost v rozmezí teplot od – 20 oC do 50 oC. Lze jej namontovat na zeď. Kromě standardních portů nechybí šest sériových. Čekejte též dva HDMI, DisplayPort i VGA konektor. Samozřejmostí jsou dva USB porty typu 2.0 a dva USB porty standardu 3.0.

K případnému rozšíření funkcí můžete použit dva PCI Express Mini Card (třeba na Wi-Fi, GPS modul) či slot na SIM pro příplatkový 3G modem. Data lze ukládat na jeden 2,5palcový disk či na kartu CompactFlash. Výpočetní výkon mu udílí procesory Intel Core i3 / i5 / i7 i Celerony čtvrté generace pro LGA1150. Jediný notebookový slot pojme až 8 GB RAM typu DDR3-1333/1600. Na trhu se eBOX objeví v červnu.

Zdroje: TechPowerUp, Axiomtek

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.
Recenzi akční kamery Rollei 420 jsme vám nabídli před rokem, od té doby se stále chytáme na novější a „nadupanější“ model 430, který odlišuje hlavně displej na čelní straně a schopnost natáčet 4K při 30 FPS. V době představení jistě špička, jak si povede kamera v době, kdy se nachází prakticky na konci životního cyklu?

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek