Pondělí , 20. 05. 2024

Zbyšek

O2 nabízí 29 programů za 300 mesíčně – zcela mimo mísu?

15. 06. 2009

Tak zase jednou O2 vydalo tiskovou zprávu o skvělé nabídce jejich televize přes ADSL. Jenže jak už jsme u této firmy zvyklí, žádný zázrak to není. Nebo si myslíte opak?

Tisková zpráva praví mimo jiné: 

Zákazníci O2 mají nyní jedinečnou příležitost pořídit si digitální televizi O2 TV ke svému O2 Internetu na rok za pouhých 300 korun měsíčně. Stačí, pokud si O2 TV objednají ve speciální letní nabídce v době od 11. června do 16. srpna 2009. Za mimořádnou cenu tak získají 29 programů v základním balíčku v digitální kvalitě, přístup do TV Archivu a vlastní videopůjčovnu s názvem Videotéka přímo na obrazovce.

Stačí číst dále a budeme mít jasněji:

Všichni zákazníci mohou nyní sledovat své oblíbené programy v digitální kvalitě za speciální ceny po dobu jednoho roku. Stačí, pokud si do 16. srpna 2009 objednají službu O2 TV a uzavřou smlouvu na 24 měsíců. Její součástí je také přístup do archivu televizních pořadů a Videotéky. Speciální HD Set-top-box, potřebný k provozování služby O2 TV, získají zákazníci do pronájmu za 130 Kč vč. DPH měsíčně nebo si jej mohou přímo koupit, a to za jednorázovou částku 2 900 Kč vč. DPH.

Co v tom vidíme?

300 korun za 29 programů není zrovna cena, ze které si každý sedne na zadnici (3600 korun za rok). Navíc jde většinou o základní televizní programy (jen přes DVB-t jich zadarmo chytnu 12 českých). V akci u UPC dostanete za podobnou cenu programů dvakrát tolik.

Těch 300 “výhodných” korun platí navíc jen na rok, upsat se musíte na 2! Kolik budete platit druhý rok? Po hledání v cenících zdá se okolo 400 Kč. A nezapomeňte, že se tu bavíme o nabídce, která platí jen dohromady s využíváním internetu od O2 (tzn. dohromady zaplatíte okolo 800 korun).

Shrnuto

Pokud bydlíte v místech, kde je širší nabídka, vždy najdete výhodnější podmínky jinde, než u O2. To je celkem jisté pravidlo. Jinde potom můžete zvážit satelitní příjem. O2 je asi poslední volba, která těží z toho, že má díky ADSL široké pokrytí míst bez konkurence. Ale nezapomeňte, že pro využití O2TV musíte být v blízkosti telefonní ústředny. Což je docela omezující podmínka. Viz článek O2 TV: První zkušenosti s digitální TV přes Internet.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

VisionBook 11Wa v nás vzbudil nemalá očekávání, jak si Umax zvládne poradit nejen s výkonnějším a také energeticky náročnějším Celeronem (oproti Atomu) v šasi tabletu, kde ještě udělal místo na M.2 disk a zadní kameru. Jak to celé ladí, když přidali i operační paměť? Odpovězme v recenzi.
V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek