Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Elegantní akumulátor potěší „jablíčkáře“

27. 03. 2014

27. 03. 2014

A to není vše, BatteryBox nabije až 8 iPhonů a jeden Macbook Air „do plna“.

Malá krabička se může pochlubit kapacitou 50 Wh (12 000 mAh) a MacBook Air prý dokáže udržet při životě až 12 hodin po dobu celých 5 let bez poklesu. Prý to dokáže díky inteligentnímu řešení BatteryOS, který sleduje Li-Ion akumulátor a optimalizuje jeho výkon způsobem, který jej ochrání před poklesem kapacity. Po 3 000 cyklech tak má nabízet stále 96 % původní kapacity. Cena činí 139 USD (asi 2 800 Kč).

Zdroje: Engadget, BatteryBox

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spousty souborů, videa, obrázky a hudba se závratnou rychlostí rozrůstají, a už ani nevíme, kam s nimi. Než bude vše přístupné a dostupné online ještě chvíli potrvá, a tak se v mezičase můžeme upírat jedině k pevným diskům. A pokud to má mít řád a efekt, chce to síťové úložiště NAS.

Telefony značky myPhone nejsou pro naše čtenáře novinkou, volili jsme levnější modely, které se neobešly bez kompromisů. Hammer Blade 2 Pro se nezdráháme naopak označit za vlajkovou loď tohoto polského výrobce. Do odolného těla vměstnal i výkonný hardware jako 8jádrový procesor, 6 GB RAM či 128GB úložiště s 16Mpix fotoaparátem. Podařilo se?
Testovanou kameru nekoupíte s hromadou více či méně zbytečného příslušenství, to si musíte dokoupit později. Dostáváte pouze kameru s USB kabelem a akumulátorem, což nebývá v tomto segmentu časté. Pro někoho klad, jinému to vadit může. Je Mi Action Camera 4K čistokrevným lovcem adrenalinu či spíše zmenšeným digitálním fotoaparátem pro náročnějšího uživatele?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek