Pátek , 10. 01. 2025

Břetislav

Elektrické křeslo pro hosta:)

01. 11. 2007

Nemohl jsem si odpustit, abych se s vámi nepodělil o jednu ujetou novinku v sortimentu značky Xoro. Je to křeslo s integrovanými 2.1 reproduktory, takže by se hodilo něco, jako heslo “Zvuk slyšeti, zvuk cítiti“.

Novinka mezi reproduktory od Xora, model HXS 911, bych bral spíše jako záležitost propagace značky, než seriozního masového prodeje. Nicméně, posezení na tomto křesle může být skutečně zajímavé.

Integrovaný je subwoofer s ne příliš velkým výkonem 4,5W RMS a dva satelity o výkonu 2W. Nic moc, ale na rozechvění vaší drahé polovičky při teskných tónech brazilské telenovely to asi stačit bude. Frekvenční rozsah setu je 60Hz – 15kHz. Na boku koženkového křesla je jeden jack vstup, jeden výstup (ještě na sluchátka) a regulace hlasitosti a basů. Prostě, jako u klasických reproduktorů.

Výrobce doporučuje tento “nábytek“ jako příslušenství pro všechny možné zdroje zvukového signálu včetně herních konzolí. V tomto případě to může být opravdu velmi zajímavé třeba při hraní Call of Duty II ve chvíli, kdy pod vámi vybuchne granát:) Vtažení do děje bude zřejmě opravdu nevšední, ale ruku na srdce. Pořídili byste si něco takového do bytu? Cena této legrace je necelých 100 USD a k nám se prozatím nedováží.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Druhá, resp. třetí, herní sluchátka od polské značky Genesis, udělají pod stromečkem radost. Už jenom ta velikost krabice… Dítě pak místo bot vybalí sluchátka a to jej jistě potěší. Znalci komedie Pelíšky si jistě vzpomenou na obdobnou scénu. Nicméně nic zde není samoúčelné, krabice skrývá haldu příslušenství a Neon 750 působí opravdu monstrózním dojmem.
Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.
Dnešní test se zaměří na dvě akční kamery Lamax a BML od českých značek, které své produkty navrhují samy s výrobou v Číně. Pokud jde o parametry, výbavu i samotný hardware, vcelku se podobají. Proto jsme je postavili tak říkajíc do ringu v jednom článku. Kdo si vedl lépe?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek