Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Highendový Chromebook s vysokým rozlišením

29. 04. 2016

29. 04. 2016

Společnost HP dnes představila výkonný, ultra-tenký Chromebook 13 v kovovém designu s 6. generací procesorů Intel Core M.

13,3palcový IPS displej disponuje rozlišením 3 200 × 1 600 (QHD+), což výrobce doplnil značkovými reproduktory B&O. Šířka notebooku při tom činí 12,9 mm a hmotnost pouze 1,29 kg. Dobrý výkon slibuje 16GB paměť  a výdrž až 11,5 hodin. Nabíjení je řešeno konektorem USB-C, který poslouží i pro připojení docku.

TIP: Recenze Acer Chromebook 11 – vytrvalý bílý kůň

Cena notebooku nebude nízká, 499 USD (asi 11 900 Kč ), za poplatek 16 USD měsíčně pak získáte kompletní řešení včetně ochrany proti poškození či vyzvednutím zařízení u zákazníka díky službě HP „předplatného“.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Akční kamery nejsou novinkou, stejně tak model 420 od německého výrobce Rollei již na českém trhu nahradil novější 425, který se však liší jen několika parametry. Pro většinu lidí jde spíše jen o hračku pro teenagery, bližší zkušenost však prokáže, že toho umí mnohem víc. Nabízí dost i dospělým.

V brněnském sídle společnosti Zoner se v pondělí 4. 9. 2017 uskutečnila tisková konference, která představila poslední aktualizace ZPS X a byla i oslavou prvního roku prodeje programu formou předplatného. Nejvýznamnější novinky uvádíme v článku.
Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?
Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Nepřehlédněte

Testovaný reproduktor míří do vašich domovů spíše než na cesty, venkovní párty či grilovačky, které Češi milují. Výrobce to naznačuje názvem, který nás nenechá na pochybách, že nejde o klasický přenosný reproduktor, který budete denně s sebou nosit na hřiště, byť mobility se zcela vzdát nechce. Výkon 20 W již zavdává na kvalitní zážitek z (mobilní) domácí hudby.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek