Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Highendový Chromebook s vysokým rozlišením

29. 04. 2016

29. 04. 2016

Společnost HP dnes představila výkonný, ultra-tenký Chromebook 13 v kovovém designu s 6. generací procesorů Intel Core M.

13,3palcový IPS displej disponuje rozlišením 3 200 × 1 600 (QHD+), což výrobce doplnil značkovými reproduktory B&O. Šířka notebooku při tom činí 12,9 mm a hmotnost pouze 1,29 kg. Dobrý výkon slibuje 16GB paměť  a výdrž až 11,5 hodin. Nabíjení je řešeno konektorem USB-C, který poslouží i pro připojení docku.

TIP: Recenze Acer Chromebook 11 – vytrvalý bílý kůň

Cena notebooku nebude nízká, 499 USD (asi 11 900 Kč ), za poplatek 16 USD měsíčně pak získáte kompletní řešení včetně ochrany proti poškození či vyzvednutím zařízení u zákazníka díky službě HP „předplatného“.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Google přináší generativní umělou inteligenci a to přímo do své aplikace Mapy Google. Nově pomohou uživatelům najít zajímavá místa pomocí velkých jazykových modelů (LLM). Tato funkce bude odpovídat na dotazy týkající se doporučení restaurací nebo nákupů, například pomocí svého LLM „analyzuje podrobné informace Map o více než 250 milionech míst a důvěryhodné statistiky od naší komunity více než 300 milionů přispěvatelů, abyste mohli rychle zjistit, kam jít.
Není to až tak dávno, co jsem považoval pořízení notebooku za luxusní věc. Naštěstí vývoj v této oblasti je velmi rychlý a nyní se dají bez problému pořídit kvalitní stroje za velmi slušné ceny. Tuto strategii volí i výrobce Umax se svými notebooky, u nichž se nezaměřuje na ohromující výkony, ale spíše na praktičnost, mobilitu a v případě celokovového 13Wa Pro i odolnost a životnost.
Sluchátka Niceboy nejsou pro naše čtenáře žádnou novinkou, za poslední dobu jsme se mohli seznámit s HIVE podsie či HIVE bones. Dnes recenzovaným sluchátkům se nevíce blíží HIVE XL. HIVE 2 joy vás nebudou stát tolik peněz, jsou horší nebo nikoliv?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek