Úterý , 05. 12. 2023

Jitka

Highendový Chromebook s vysokým rozlišením

29. 04. 2016

29. 04. 2016

Společnost HP dnes představila výkonný, ultra-tenký Chromebook 13 v kovovém designu s 6. generací procesorů Intel Core M.

13,3palcový IPS displej disponuje rozlišením 3 200 × 1 600 (QHD+), což výrobce doplnil značkovými reproduktory B&O. Šířka notebooku při tom činí 12,9 mm a hmotnost pouze 1,29 kg. Dobrý výkon slibuje 16GB paměť  a výdrž až 11,5 hodin. Nabíjení je řešeno konektorem USB-C, který poslouží i pro připojení docku.

TIP: Recenze Acer Chromebook 11 – vytrvalý bílý kůň

Cena notebooku nebude nízká, 499 USD (asi 11 900 Kč ), za poplatek 16 USD měsíčně pak získáte kompletní řešení včetně ochrany proti poškození či vyzvednutím zařízení u zákazníka díky službě HP „předplatného“.

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dobrých levných akčních kamer je jako šafránu, BML cShot1 4K s doporučenou cenou 1 390 Kč vypadá jako jedna z nich. Příbuznost s dražším sourozencem BML cShot3 4K nezapře a to je dobře.
Druhá, resp. třetí, herní sluchátka od polské značky Genesis, udělají pod stromečkem radost. Už jenom ta velikost krabice… Dítě pak místo bot vybalí sluchátka a to jej jistě potěší. Znalci komedie Pelíšky si jistě vzpomenou na obdobnou scénu. Nicméně nic zde není samoúčelné, krabice skrývá haldu příslušenství a Neon 750 působí opravdu monstrózním dojmem.
Vyznávám klasická řešení bez zbytečného pozlátka. Původně jsem chtěl otestovat levná klasická drátová sluchátka HIVE W1, protože, proč zbytečně platit za baterii a další věci, když mi stačí kabel? Chvíli jsem se proto “cukal”, když mi nabídli HIVE XL. Nakonec jsem podlehl moderně a svolil k testu...

Nepřehlédněte

Vzpomínáte na večerníček o včelích medvídcích, kde byl brouk kvapník, který stále chvátal a neměl chvíli čas? Pokud patříte k obdobné sortě pracantů, může vám pomoci SSD přenosný disk Adata, je opravdu rychlý. Podobně jako onen brouček vás moc nezdrží a přežije i pád (například do louže).

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek