Pátek , 14. 06. 2024

Roland

Kingston má novou čtečku s hodně rychlou CF kartou

31. 03. 2015

31. 03. 2015

Společnost Kingston oznámila 4. generaci čtečky paměťových HS4 All-In-One Media Reader pro USB 3.0 spolu s 64GB CompactFlash kartou Ultimate 600×.

Karta je nabízena ve dvou velikostech 32 GB (tento typ je na trhu již déle) a nově 64 GB, přičemž má dosahovat rychlosti čtení i zápisu 90 MB/s, což jistě stačí na Full HD video 1080p, zvládnout by měla i 4K. Rozhodně to není málo a produkt to řadí ke špičce, o čemž se můžete přesvědčit i srovnáním v našem testu paměťových karet.

TIP: SanDisk a největší SD karta na světě

Čtečka s USB 3.0 při tom disponuje max. teoretickou propustností 5 Gb/s, podporuje tyto typy paměťových karet:

  • Compact Flash: CF Type I & II (UDMA 0-7),
  • Secure Digital: SD/SDHC UHS I-II/SDXC UHS I-II,
  • microSD: microSD/microSDHC UHS-I/microSDXC UHS-I,
  • Memory Stick3: Memory Stick PRO/Duo/PRO Duo/ PRO-HG Duo.

Aktuální cena Kingston CF Ultimate 600x 32GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

BMW Manufacturing oznámilo nové partnerství s Figure, robotickým startupem, který se specializuje na humanoidní roboty. Díky partnerství budou roboti Figure nasazeni v závodě BMW ve Spartanburgu v Jižní Karolíně, největším vývozci automobilů v USA. Toto je první komerční dohoda, kterou Figure podepsala od svého založení v roce 2022. Společnost neprozradila, kolik robotů bude BMW používat, ale uvedla, že partnerství začne s malými množstvími a bude se rozšiřovat, pokud roboti splní výkonnostní očekávání.

Nepřehlédněte

Budoucnost technologií přináší nekonečné možnosti a inovace, a rok 2024 slibuje být naplněný revolučními změnami. V našem článku se podíváme na Top 10 trendů, které budou formovat technologickou krajinu. Od umělé inteligence až po pokročilé ekologické technologie – představíme vám klíčové směry, které definují budoucnost a ovlivní způsob, jakým interagujeme s technologiemi ve světě, který se neustále vyvíjí

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek