Neděle , 13. 07. 2025

Markéta

Nadupaný Asus Transformer Book T302 přijde v létě

06. 05. 2016

06. 05. 2016

Společnost Asus zveřejnila specifikace nového hybridního notebooku T302, který dorazí v létě s vcelku pěknou výbavou.

12,5palcový IPS displej nabídne Full HD či QHD (2 560 × 1 440) rozlišení, klávesnice se pochlubí plnou velikostí a klasickými USB 2.0 a 3.0 porty. Nebude chybět ani USB typu C.

TIP: Asus Transformer v testu – obojživelník z výprodeje

V samotném tabletu o hmotnosti 750 g a tloušťce 8 mm hledejte procesory Intel Core M3 či M7 „Skylane“ s maximální frekvencí 2,2 GHz a 4 MB cache. Integrovaná grafika nese název Intel HD Graphics 515. Při 4GB či 8GB nebude trpět ani nedostatkem paměti, se 128GB, 256GB a 512GB SSD ani nedostatkem úložného prostoru. 38Wh akumulátor slibuje až 8 hodin provozu, což není nereálné ani u levějších „2 v 1“ jako Umax 10Wi Pro, jehož recenzi přineseme již brzy.

Zdroj: Tech Times

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

O bitcoinu a dalších kryptoměnách se dnes mluví skoro všude. Pořád ještě není pozdě se o tuto oblast začít zajímat. Vysvětlíme si, co to kryptoměny jsou a poradíme, jak si koupit bitcoin, litecoin nebo třeba ethereum. A zkusit s námi můžete i vlastní těžbu na svém počítači.
Nejsem fanoušek sluchátek v uších, nerad ztrácím kontrolu, přijít o sluch například na ulici vidím jako nechtěnou věc. Jako fanouška nových technologií mě naopak lákalo vyzkoušet sluchátka HIVE pods, přinášející budoucnost do současnosti. Čítají dva špunty s vlastní baterií a příjmem, dokonce nepotřebují kabel ani pro komunikaci mezi sebou.
Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.
Je tomu několik let, co jsem si kupoval auto a napadlo mě, jak by mělo být možnostech dnešních technologií jednoduché vlastnit věcičku, která by mi auto lokalizovala a dala vědět, kde se zrovna nachází. Profesionální monitorovací systémy byly nad moje (a obecně hodně předražené) možnosti. A nyní přichází Lamax s touto myšlenkou. Uchopili tento nápad za správný konec? Co vše vlastně za své peníze dostaneme?
Společnost Vodafone přichází s revoluční novinkou na trhu televizní zábavy. Nový set-top box Vodafone TV Play kombinuje prvotřídní zvuk Dolby Atmos, audiotechnologii od Bang & Olufsen a chytré funkce Android TV, což z něj dělá jedinečné zařízení pro moderní obývací pokoj. Zároveň Vodafone nabízí televizi i vysokorychlostní internet v jednom výhodném balíčku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek