Pondělí , 25. 11. 2024

Kateřina

Napište recenzi a vydělejte na vaší nové elektronice!

30. 09. 2009

Pořídili jste si zrovna nějakou novou elektroniku? Podělte se s ostatními čtenáři o svoje dojmy a získejte od nás za uveřejněnou uživatelskou recenzi honorář! Stačí chvilka času, stránka textu s nějakým tím ilustrativním obrázkem a část pořizovacích nákladů se vám může rychle vrátit.

Podmínky zveřejnění vašeho textu:

  • rozsah alespoň 1x A4 v rozumném elektronickém formátu. Fotografie, ilustrační obrázky a jiné souborové přílohy vítány. Čím více textu, tím lépe
  • zajímavé téma nebo produkt
  • alespoň přiměřeně spisovně a bez zbytečných vulgarizmů
  • humor, vtip, ironie a nadhled výhodou:)
  • za svým textem si stojíte a nebojíte se pod něj podepsat (akceptujeme i umělecké pseudonymy:))
  • pouze vlastní tvorba, příspěvky opsané nebo zkopírované odjinud nebudeme akceptovat

Co získáte:

  • honorář za uveřejněný článek 500 Kč a více 
  • vaše tvrdě získané poznatky nevyjdou nazmar
  • širokou diskusi nad vašimi problémy, což může vám i ostatním posloužit i jako technická podpora
  • nejlepším pisatelům nabídneme další honorovanou spolupráci, jakožto externímu redaktorovi s dalšími výhodami.

Pokud máte o žurnalistiku v oboru spotřební elektroniky zájem, je to nejlepší způsob, jak na tomto poli proniknout a odstartovat svou kariéru. Samozřejmě se váš článek nemusí týkat jen recenze konkrétního produktu. Máte-li jakoukoliv jinou látku k tématu spotřební elektroniky, návod, zlepšovák, zamyšlení, fejeton atd., sem s nimi.

Vaše příspěvky můžete zasílat na e-mail: redakce@digilidi.cz

Redakce si vyhrazuje právo uveřejnit příspěvky dle vlastního uvážení a provádět v nich redakční úpravy. Honorář vyplácíme do pěti pracovních dnů od data zveřejnění článku.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?

Akční kamery nejsou novinkou, stejně tak model 420 od německého výrobce Rollei již na českém trhu nahradil novější 425, který se však liší jen několika parametry. Pro většinu lidí jde spíše jen o hračku pro teenagery, bližší zkušenost však prokáže, že toho umí mnohem víc. Nabízí dost i dospělým.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.
Záludná otázka – víte, kdy vznikl první chytrý telefon? Applu je z velké části přisuzováno to, že v roce 2007 zahájil boom chytrých telefonů s původním iPhonem. Samozřejmě, že iPhone nebyl první smartphone – ten přišel o mnoho let dříve a překvapivě nenesl jméno BlackBerry nebo Nokia. Pojďme se trochu vzdělat v historii smartphonů.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek