Úterý , 27. 02. 2024

Alexandr

Tisk na barevných inkoustových tiskárnách už dávno nemusí patřit k těm nejdražším. Naopak, díky nádržím na inkoust, který se jednou za čas jednoduše dotankuje, jde o tisk velmi levný. Srovnatelný s tiskem laserovým. Jak si vedla v našem testu tiskárna Epson L3060? A zmíníme se i o konkurenční rivalce Brother DCP-T500W.

Diskuze k článku

13 komentářů

 1. epson,podvod na lidi
  všechny tiskárny epson,které maji inkoustové nádrže na doplňóvání (oficiálně epson to nazývá inkoustový tankový systém ITS),je dělán na systému,aby z lidi vytáhli co nejvíce peněz.I když máte od výrobce napsáno tisk až 13 000 černobílých stánek a 6 500 barevných stránek ,je to jenom velká lež.Vytisknete zhruba 1000 stránek a tiskárna se zablokuje a napíše končí životnost tiskárny,kontaktujte servis Epson.V tiskárně je jednoduše řečeno počítadlo,které po určitém množstvi vytištěných stránek tiskarnu zablokuje (a určitě to neni 13 000 stránek,čím se všude chlubí ) a nejde dále tisknout a v servisu Epson Vám to odčipují a za to si nechají zaplatit 800kč bez DPH a tak z lidí tahají penize.Odblokují to na určitý počet tisků stránek a zase se to zablokuje a je to pořád dokola,jit do servisu a zaplať.Tak co ušetříte na inkoustu,to budete cpát do servisu.Žádná úspora to neni,je to jenom velká lež,Epson už nikdy!!!!!

  1. od-čipování tankové tiskárny
   Dobrý den, servisní zprávu nebo doklad o opravě máte? Zejména bych na tom dokladu chtěl vidět napsáno, že něco od-čipovávali. Protože váš komentář se jinak jeví značně zkreslený, zmatený a nepravděpodobný.

   1. tiskárna je ješte v záruce a
    tiskárna je ješte v záruce a při reklamaci mi bylo řečeno,že je to spotřební zboží (výměna odpadní nádržky) a i když je tiskárna ješte v záruce,tak mi to nechtějí opravit a musím jít do servisu a zaplatit za to.Tím chci všechny,kdo si koupí epson varovat,protože budou mít stejný problém (tomu se nevyhnou),záleží jenom jak často budou tisknout.A zde je odkaz na jednu diskuzi,kde ten samý problém má víc uživatelů a né jenom já
    https://pc.poradna.net/questions/406784-soucastky-uvnitr-tiskarny-dosahly-hranice-sve-zivotnosti-pomoc
    A zde je video na You tube,kde je přímo program epson resetter
    https://www.youtube.com/watch?v=wG6cF8tDOrs

    1. Ano, odpadní, odstřikovací
     Ano, odpadní, odstřikovací nádobu/houbu je nutné občas vyměnit. Ale rozhodně by to nemělo být po 1000 výtiscích. Nicméně pokud se to stane a stane se to neadekvátně brzy u testované tiskárny (kterou používáme průběžně), tak o tom napíšeme.

     1. Mám L110 tak 5 let a nikdy s
      Mám L110 tak 5 let a nikdy s ní nebyl jediný problém – počítadlo pro přetékající nádržku lze bez nějakých větších obtíží vyresetovat softwarem, který Epson dokonce nabízí na stránkách technické podpory, nicméně za těch pět let jsem to dělal tak dvakrát, a to mám protištěno opravdu hodně.

 2. to bych byl velice rád
  to bych byl velice rád,napište mi kontakt kam mohu poslat ofocený dokument z neuznané reklamace a kde je přímo napsáno,že si mam resetovat tiskárnu v epsonu.Aby se varovalo potenciální kupce,před tímto problémem.

 3. Na 260g papír se s ní
  Na 260g papír se s ní tisknout nedá. Zrovna zkouším 250g a podavač to nebere.
  Jak se Vám podařilo tisknout na takovou gramáž?

  1. Souhlasím s tím, že tisk na
   Souhlasím s tím, že tisk na vyšší gramáž může být problém. Narazil jsem například na to, že když není papír lesklý, tak jej tiskárna nevezme, protože podávací kolečka prokluzují (kdežto na lesklý papír chytnou lépe).

 4. Tiskárna Epson
  Dobrý den, loni v lednu jsem si zakoupila tiskárnu L3060, za ten rok jsem vytiskla cca 100 stránek a od prosince mi hlásí, že mám vymenit odpadní nádobku. Je to vůbec možné?

  1. Epson odpadní nádobka
   Po 1 roce a 1000 stránkách mi nehlásí tiskárně nic podobného. Ale možné to je, viz zdejší diskuse… zkuste někde najít software pro reset počítadla, nebo raději kontaktujte prodejce/servis.

 5. Černá barva
  Došla mi černá barva, byla doplněna, nejen černá ale i ostatní, a opět netiskne černá, jde jen modrá, i červená ale černá nejde. Tak, že čím to je děkuji

  1. Asi ucpané trysky/zaschlé.
   Asi ucpané trysky/zaschlé. Vedle hodin máte ikonu softwaru od tiskárny, tam je třeba zvolit čištění hlav, i několikrát. Když nepomůže, servis…

 6. I recently tried https://www.cornbreadhemp.com/collections/cbd-cream in search the first prematurely and was pleasantly surprised past the results. Initially skeptical, I found that it significantly helped with my dread and doze issues without any unconcealed side effects. The fuel was effortless to speak, with definite dosage instructions. It had a kindly, vulgar grain that was not unpleasant. Within a week, I noticed a signal increase in my blanket well-being, instinct more blas‚ and rested. I know the regular technique to wellness CBD offers and procedure to pursue using it.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?
Test powerbanky jsme vám dlouho nenabídli, při tom se rychle píší a práce s tím taky není tolik. :o) Ale vážně. Naposledy to byla snad odolná AData D16750 (resp. D8000L), kde jsme se více zaměřili na pokusy ji zničit. Slouží stále. Dnes tu máme obyčejnou za to kapacitně obrovskou P20100 za přijatelnou cenu. A to není jediný parametr, ve kterém předčila nezničitelného sourozence...

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek