Neděle , 24. 11. 2024

Emílie

Diskuze k článku

14 komentářů

  1. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Zdravím.
    Cen je sice 75 dolarů. Zajímalo by mě poštovné a řešení záruky v případě poruchy ?
    Děkuji

    1. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
      Na tuhle otázku odpovím jednoduše. Poštovné jsem platit nemusel. Nechal jsem si ho dovézt přes kamaráda. Záruku osobně neřeším. Beru to tak trochu, jako sázku do loterie. Toto příslušenství je poměrně spolehlivé a chci věřit tomu, že bude fungovat, tak, jak má. Ušetřil jsem slušnou částku, a když by k poruše náhodou došlo, prostě se s tím smířím a zahodím ho a nechám si dovést nový kus. Tato odpověď Vás asi moc nepotěším, ale je to realita.

  2. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Dobrý den,
    Také jsem se rozhodl pro koupi tohoto mic. Pořídil jsem si novou kameru SONY HDR-CX505 a při natáčení v 5.1 i stereo je na zvuku znát i poměrně malý vánek např. za chůze. Od tohoto si slibuji lepší zvuk hlavně venku. Tak uvidíme. Už je objednaný.

  3. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    Tak už mám mikrofon konečně doma.
    První dojmy jsou rozpačité. Bohužel zatím jsem měl možnost vyzkoušet jej pouze v interieru. Po nacvaknutí externího mic není prakticky znát rozdíl ve snímaném zvuku. ( kamera SONY HDR-CX505) Zatím jediný výrazný rozdíl je v ochraně proti větru která funguje dobře a proto jsem si ho taky pořizoval. Možná jsem ale díky jeho nepoměrné velikosti vůči vestavěným mic čekal i ještě lepší zvuk, ale ten je i tak na slušné úrovni.

  4. Re: Recenze stereo video-mikrofonu SONY ECM-HST1
    V papírech má, že funguje od 150Hz – 10,000HZ, ale já nedávno naměřil, že sbírá zvuk v pásmech 40Hz – 16,000Hz, ale slabě pobírá zvukové pásmo až do 19,000Hz. Měření proběhlo v WaveLab7 LE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Bezdrátová komunikace je výsadou našeho propojeného světa, od útulných koutů sousedských knihoven, kde studenti připojují své notebooky k síti Wi-Fi, až po vzdálené základny v Antarktidě, kde vědci monitorují počasí. Zatímco žasneme nad rychlostí našich současných sítí, výzkumní pracovníci po celém světě se již dívají za hranice 5G, aby utvářeli budoucnost komunikace v sítích 6G. Dokážete si představit svět, kde okamžitá komunikace pohání zážitky z virtuální reality nebo umožňuje chirurgům ovládat roboty na míle daleko?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek