Středa , 22. 01. 2025

Slavomír

Rychlý test CompactFlash karty Lexar 1066×

28. 12. 2014

28. 12. 2014

Společnost Lexar rozšířila své portfolio o vysokovýkonné paměťové karty Professional 1066× CompactFlash. Kolegové z webu TechPowerUp otestovali 32GB model.

Deklarované přenosové rychlosti karet jsou 160 MB/s pro čtení a 65 MB/s pro zápis, což je rozdíl oproti druhé nejrychlejší modelové řadě s „pouhými“ 120 MB/s. Cílovou skupinu tvoří fanoušci HD a 4K videa.

TIP: Test SDXC paměťových karet – rychlá a rychlejší

Reálné testy 32GB karty v IOMeteru prokazují rychlost sekvenčního čtení okolo 117 MB/s a 112 MB/s u zápisu. Náhodný zápis znamenal pokles výkonu při nahrávání dat na 22,3 MB/s, náhodné čtení však neukázalo prakticky žádnou degradaci výkonu při hodnotě 115,6 MB/s.

Aktuální cena Lexar CF 1066x 32GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Zdroj: TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud však nepřichází, přestaň čekat dál... Nabízí se parafráze populární písničky, která by mohla pokračovat v duchu, že stačí střídavý, střídavý elektrický proud a do něj připojit TP-Link TL-WA855RE. Samozřejmě to chce také tu Wi-Fi, ale kdo by se zabýval takovými drobnostmi?

Jak dosáhnout vyšší organické návštěvnosti? Chcete, aby se váš web stal hvězdou vyhledávačů? Nebo vám už lezou na nervy neustálé změny algoritmů Googlu? SEO – optimalizace pro vyhledávače je jako skládačka, a když najdete všechny správné dílky, výsledkem bude web, který si návštěvníci i vyhledávače zamilují. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se stát mistrem v SEO. A nezapomeňte, že dobrá optimalizace není sprint, ale maraton.  
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.

Nepřehlédněte

První humanoidní robot s AI vyvinutý pro výuku v Indii přitahuje pozornost napříč platformami sociálních médií. Humanoidní žena v sárí zvaná „Iris“, vyvinutá firmou Makerlabs Edutech, začala učit v jižním státě Kerala. Iris je také součástí projektu Atal Tinkering Lab 2021 NITI Aayog (špičkový think tank indické vlády pro veřejnou politiku), jehož cílem je zvýšit mimoškolní aktivity ve škole.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek