Úterý , 22. 04. 2025

Alexandra

Samsungu představil SmartTag2, chytrého pomocníka pro hledání věcí

23. 10. 2023

23. 10. 2023

Společnost Samsung na konferenci pro vývojáře oznámila novou verzi svých sledovačů položek s příhodným názvem SmartTag2. Jedná se o skvělou konkurenci zařízení AirTag, které vyrábí Apple. SmartTag2 je druhou generací lokalizačního zařízení společnosti a nyní se vyznačuje delší výdrží baterie, větší odolností a lepším pronikáním signálu s technologií Bluetooth Low Energy (BLE), takže jej můžete najít, i když skončí v podzemí.

Praktická pomůcka

SmartTag2 je také menší než předchozí model, takže se vejde do menších míst ve vašich taškách a můžete ho mít i na klíčích. Nyní má jmenovitou výdrž baterie až 700 dní, což překonává předchozí model se 165 dny a dokonce i AirTag od Applu, který vydrží na jednu baterii CR2032 přibližně jeden rok. Není to tak dlouhé jako tříletá výdrž baterie u zařízení Tile, ale je napájen baterií CR2032, kterou můžete vyměnit.

Vysoká odolnost

Pokud jste se při výběru zařízení na sledování předmětů obávali mokra, prašnosti nebo mrazu, s novým Samsung SmartTag2 již nemusíte, protože nyní přichází s hodnocením IP67. Přívěšek na klíče je také větší, aby ho bylo možné snadno připevnit kroužky na klíče, a má uvnitř kovový kroužek pro lepší odolnost.

Samsung také upgradoval svou aplikaci SmartThings Find, která nyní obsahuje zobrazení mapy na celé obrazovce a nové rozhraní, plus nově registrované značky SmartTags mají nyní v aplikaci zástupce, který je rychleji najde. K použití SmartTag2 potřebujete novější zařízení Samsung.

Nový SmartTag2 byl oznámen ve stejný den jako vývojářská konference společnosti Samsung, kde společnost sdílí nové podrobnosti o verzi Androidu One UI 6. Samsung 10. října celosvětově uvedl na trh nový SmartTag2. Ceny zatím neprozradil, ale vzhledem k ceně předchůdce by se mohla cena pohybovat kolem 1 tisíce korun za kus.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.
Není to klasická recenze, ale takové dosti drzé srovnání. Vychvalovaných česko-italských Xavian Joy a čínsko-britských Wharfedale Diamond. Rozdíl v ceně je přitom více, než dvojnásobný. A není to odlišnost jediná. Ale co ten hlavní rozdíl? Totiž zvuk?

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek