Pátek , 08. 12. 2023

Květoslava

Posouvejte své hranice s novými smartphony moto g6 a moto e5

24. 04. 2018

24. 04. 2018

Společnost Motorola v Sao Paulu představila dvě nové řady telefonů. Do rodiny mobilních telefonů Motorola přibyly dva nové modely – moto g6
a moto e5. Telefony jsou vybaveny kvalitními funkcemi, jsou navrženy s ohledem na spotřebitele a nabízejí výjimečnou hodnotu. V České republice budou modely dostupné od června 2018.

Před pěti lety se společnost Motorola rozhodla vyřešit mezeru na trhu a chtěla vyvinout kvalitní smartphony, které si lidé mohou dovolit. První moto g se stalo nejprodávanějším smartphonem v historii Motoroly. Od té doby jsme jen pokračovali v posouvání hranic hodnot, a to s novou řadou moto e, se smartphonem, který byl skvěle vybavený za zajímavou cenu. Rodina produktů moto g a moto e nabízí dokonalé kombinace funkcí pro zákazníky, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi kvalitou, stylem nebo požitkem.

Tento rok jejich odkaz pokračuje s nejnovějšími generacemi smarphonů z řady moto g a moto e. Jsou chytřejší než kdy jindy a zaměřují se na displej, design a výkon. Mají rychlost a výkon procesorů Qualcomm® Snapdragon™ a jsou poháněny systémem Android™ 8.0 Oreo™. Mají skvělé Moto Experiences, které odemknou příležitosti do světa AI.

moto g6 plus: Chytrý fotoaparát. Seriózní výkon

Nový moto g6 plus je dokonalým ve všech směrech. S úhlopříčkou 5,9″, zobrazením v poměru 18:9 a displejem Full HD Max Vision přináší živé barvy a všechny jemné detaily. Zachyťte nejkreativnější snímky pomocí pokročilého softwaru a okamžitě zaostřete s technologií Dual Autofocus Pixel.

Pořízení vynikajících fotografií i při nízké viditelnosti je nyní jednodušší, a to díky čočce o velikosti f/1.7 a 1.4um pixelu. Zachycení dechberoucích okamžiků je pouze začátkem. Inteligentní kamerový systém podporuje i skenování textu či detekci výrazných bodů a objektů. Je také vybaven 3D skleněným zadním krytem, díky kterému mezi ostatními prémiovými smartphony vybočuje.

moto g6: Navržený aby ohromil. Sestaven aby tvořil

Moto g6 byl vytvořen tak, aby ohromil. Jeho 5.7″ Full HD Max Vision display přináší živé barvy a jemné detaily, zatímco 3D skleněná zadní strana, která upoutá vaši pozornost, vytváří nádherný tvar a vzhled, který vyniká mezi ostatními prémiovými smartphony.

Pokročilý zobrazovací software umožňuje portréty studiové kvality, umělecké černobílé snímky a obličejové filtry ožívající prostřednictvím dvojitých zadních kamer s kvalitou 5MP a 12MP. Díky multifunkční čtečce otisků prstů váš telefon okamžitě zamknete nebo odemknete. Baterie s kapacitou 3000 mAh vás udrží v provozu celý den.

moto g6 play: Dnes hraj. Nabij až zítra

Moto g6 play pracuje stejně těžce jako vy, což vám pomáhá vyčlenit si s ním spoustu času na hraní. Výkonná baterie1 s kapacitou 4000 mAh vydrží v pohotovosti až 36 hodin na jedno nabití. Buďte o krok dále s výkonným 1,4 GHz jádrovým procesorem, který vám poskytne bleskový přístup k fotografiím, aplikacím a všemu ostatnímu bez jakéhokoli zasekávání nebo zpoždění.

S 5,7 “displejem Max Vision a zobrazením v poměru 18:9 dělá z moto g6 play štíhlý a vysoký smartphone, který se snadno drží. Zachyťte moment pomocí 13 MP fotoaparátu s autofokusem fázové detekce (PDAF), který umožňuje rychlé zaostření pro ty nejostřejší snímky.

moto e5 plus: Velký display. Velkokapacitní baterie. Ahoj zábavo!

Od úsvitu až do soumraku je pro vás moto e5 plus k dispozici. Maximálně telefon využijete i na nejdelších cestách díky výkonné baterii1 5000 mAh a šesti palcovou obrazovkou Max Vision. Poměr stran 18:9 znamená, že moto e5 plus dokonale padne do vaší ruky. Přístroj byl navržen s reflexním vlnovým vzorem a zakřivenými zády, která nejen skvěle vypadají, ale jsou také příjemná na dotek.Telefon odemknete jediným dotekem čtečky otisků prstů, která se nachází přímo v srdci ikonického loga Motorola.

moto e5: Spatřete více. Udělejte více.

Smartphone moto e5 bude vaším pomocníkem po celý den. I přes větší display Max Vision 5,7″ vám moto e5 stále dokonale padne do ruky, a to díky poměru stran 18:9 a ergonomicky zakřivené zadní straně přístroje. Usnadnění přináší nová diskrétní čtečka otisků prstů2, ukrytá v ikoně Motorola, díky které okamžitě odemknete oznámení, volání nebo domovskou obrazovku. Přídavný slot na microSD44 vám umožní uložit ještě více fotografií, skladeb
a videí. Baterie o kapacitě 4000 mAh vám zajistí celodenní používání.

U modelů řady moto e můžete díky Moto Experience používat jednoduché klávesové zkratky pro funkce, které nejvíce využíváte, například ztišení vyzvánění jednoduchým zvednutím telefonu. S moto e5 i moto e5 plus nyní můžete fotografovat i za špatných světelných podmínek díky zadní kameře 8 MP rear 1.12um pixely.

Dostupnost a cena

  • Produkty budou v České republice dostupné od června 2018.
  • Model moto g6 plus bude dostupný za cenu od 7 599 Kč.
  • Model moto g6 bude dostupný za cenu od 5 999 Kč.
  • Model moto g6 play bude dostupný za od cenu od 4 999 Kč.
  • Model moto e5 plus bude dostupný za od cenu 4 799 Kč.
  • Model moto e5 bude dostupný za cenu od 3 790 Kč.
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek