Pátek , 12. 07. 2024

Bořek

Vánoční střílečka plná fantazie

30. 12. 2014

30. 12. 2014

Nejsme herní server a hry tudíž obvykle ignorujeme, ale během volna jsem při občas bezduchém brouzdání po internetu narazil na hru Jak přežít Vánoce 2, která velmi starou myšlenku plošinové střílečky uchopuje s notnou dávkou fantazie a nadsázky, čímž mě opravdu pobavila.

Již tolikrát to tu bylo, letíte v letadélku a střílíte do všeho, co se odváží proti vám vyrazit. Cíl je jednoduchý, přežít, zabít, postoupit do další úrovně. Na konci číhá vždy mocný padouch, na jehož pokoření jedna dávka nestačí.

TIP: Staňte se piloty rychlých vozů, aneb automobilové závody zcela zdarma

Tak je tomu i v této hře. Jen jste Ježíšek (ano, ten tlustý a naštvaně se tvářící chlapec, to je Ježíšek) a protivníky nejsou Ufoni (i když i těch se dočkáte) či někdo takový, ale vánoční ozdoby, figurky, sobi, sněžní mužové, transformující se autíčka či létající mimina ve službách Santa Clause. Popravdě mě zpočátku autor dokázal několikrát překvapit, co si na mě vymyslel. Bohužel se ale v průběhu hry nijak nezdokonaluje vaše zbraň, pouze můžete občas ulovit štít či uzdravení. V tom se hra může po delším hraní stát nudnou. Také nelze pokračovat v levelu, kde jste skončili, musíte od začátku.

Nicméně na zkrácení volné chvíle jistě dobrá česká freewarovka, která nepotřebuje ani instalaci. Stačí stáhnout z webu autorů, rozbalit 150MB ZIP archiv a hrát. Doporučuji použít alternativní download z Google Drive, hlavní odkaz stáhl soubor, který mi nešel otevřít.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sluchátka Genesis Oxygen 400 jsou vcelku netradičně mezi herními periferiemi v provedení do uší, tedy tzv. „špunty“. Přes to, aby mohla být herní, nabízí možnost připojit mikrofon. Vedle toho nás při vcelku nízké ceně překvapila bohatá výbava.
Umax 12Wg Tab zasvěceným více či méně připomene zařízení od Microsoftu, tedy 2 v 1 jménem Surface. Tedy tablet spolupracující s klávesnicí, se kterou není vyloženě napevno spojen kloubem, proto potřebuje svůj stojánek...

Nepřehlédněte

Spolu s Halloweenem (resp. v USA po Dni díkůvzdání) nás již několik dní prodejci atakují nabídkami na tzv. Black Friday, prodejní akci importovanou s již zmíněným svátkem z USA. Každý někdy podlehne a koupí věc, kterou nepotřebuje. Zalíbila ss Ferrari PowerBank Soft Rubber 5000 mAh Black. Záložní kapesní baterie jako každá jiná, pouze vybavená logem Ferrari. Za cenu prý o 40 % nižší, nekupte to. :o)

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek