Úterý , 21. 05. 2024

Monika

Vánoční střílečka plná fantazie

30. 12. 2014

30. 12. 2014

Nejsme herní server a hry tudíž obvykle ignorujeme, ale během volna jsem při občas bezduchém brouzdání po internetu narazil na hru Jak přežít Vánoce 2, která velmi starou myšlenku plošinové střílečky uchopuje s notnou dávkou fantazie a nadsázky, čímž mě opravdu pobavila.

Již tolikrát to tu bylo, letíte v letadélku a střílíte do všeho, co se odváží proti vám vyrazit. Cíl je jednoduchý, přežít, zabít, postoupit do další úrovně. Na konci číhá vždy mocný padouch, na jehož pokoření jedna dávka nestačí.

TIP: Staňte se piloty rychlých vozů, aneb automobilové závody zcela zdarma

Tak je tomu i v této hře. Jen jste Ježíšek (ano, ten tlustý a naštvaně se tvářící chlapec, to je Ježíšek) a protivníky nejsou Ufoni (i když i těch se dočkáte) či někdo takový, ale vánoční ozdoby, figurky, sobi, sněžní mužové, transformující se autíčka či létající mimina ve službách Santa Clause. Popravdě mě zpočátku autor dokázal několikrát překvapit, co si na mě vymyslel. Bohužel se ale v průběhu hry nijak nezdokonaluje vaše zbraň, pouze můžete občas ulovit štít či uzdravení. V tom se hra může po delším hraní stát nudnou. Také nelze pokračovat v levelu, kde jste skončili, musíte od začátku.

Nicméně na zkrácení volné chvíle jistě dobrá česká freewarovka, která nepotřebuje ani instalaci. Stačí stáhnout z webu autorů, rozbalit 150MB ZIP archiv a hrát. Doporučuji použít alternativní download z Google Drive, hlavní odkaz stáhl soubor, který mi nešel otevřít.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po odolném reproduktoru, který jsem pořádně potrápil, si dnes představíme další kousek, který sice autem přejíždět nehodláme, ale pod vodu se koukne – nabízí krytí IPx7. Zaujmout chce jinými zbraněmi – kvalitním prostorovým zvukem, dobrými basy, výkonem 12 W a výdrží akumulátoru přes 7 hodin.
Po testech sluchátek Elite a Blaze, které se ukázaly jako velmi kvalitní produkty od firmy Lamax, jsem se dostal i k „peckám“, a to taktéž bezdrátovým. Jedná se konkrétně o model Tips1, který je v nabídce špuntů od Lamaxu cenově nejdostupnější (790 Kč). Lamax vyrábí další dva modely – Pax1 (990 Kč) a Dots1 (1 690 Kč).
Jako má Renault svoji Dacii, podobně má Lamax značku BML (sdílí stejného majitele) - tedy produkt, který vždy bude o něco levnější za cenu kompromisů. U akčních kamer to dříve fungovalo, i když BML již dlouho nevyrukovalo s ničím novým. Proč by tomu mělo být jinak u reproduktorů? Říkám si. Rovnou kupuji nový reproduktor BML S6, nechce se mi totiž čekat. A lidi na srovnávači cen jej chválí...
Když jsme recenzovali LED lampu od Lamaxu dříve, musíme uznat, že jsme se nemohli zbavit dojmu, že zde převážila touha po designu nad funkčností. EasyLight1 je v tomto ohledu jiná, pracovní stůl osvítí perfektně a zvládne toho víc.

Nepřehlédněte

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek