Pondělí , 23. 12. 2024

Vlasta

Další zahnutý monitor – 34 palců od Aceru

18. 10. 2015

18. 10. 2015

Acer oznámil svůj nejnovější IPS herní monitor Predator X34 s atypickým, přesto vysokým rozlišením 3 440 × 1 440 (UltraWide QHD s poměrem stran 21:9) a podporou technologie Nvidia G-Sync.

Technologie Nvidia G-Sync synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s obrazem z grafické karty, čímž má zamezit trhání obrazu, protože obě dva výstupy jsou v souhře. Grafika čeká na obnovovací frekvenci monitoru a podle té upraví svůj výstup. Standardnímu monitoru s 60 Hz odpovídá rychlost 60 FPS, což je často problém dosáhnout pro slabší grafické karty ve vysokém rozlišení. G-Sync mění frekvenci monitoru od 30 do 100 Hz, dle počtu vykreslených snímků za sekundu, které vyšle grafická karta.

TIP: Dell UltraSharp UP2715K – když 4K nestačí

Ze vstupů čekejme DisplayPort 1.2 a HDMI 2.0, navíc nabídne 4portový HUB s podporou USB 3.0. Kvalitní by mohl být i audio výstup ze 7W reproduktorů s podporou DTS surround zvuku. Očekávaná cena bude 1 299 USD (asi 31 000 Kč).

Zdroj: Acer, TechPowerUp

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.
Jedním z dalších Umaxů, které plánujeme otestovat, bude v dubnu nebo květnu 10palcový tablet s pouzdrem v klasickém stylu. Kromě tohoto skoro kapesního počítače plánujeme i test většího brášky Umax 11Wa, dále zabrousíme opět mezi reproduktory s Niceboy Raze, něco také natočíme nejen v akci s Niceboy Vega 5 Fun, ale také v automobilu s Rollei CarDVR-318.

Pokud však nepřichází, přestaň čekat dál... Nabízí se parafráze populární písničky, která by mohla pokračovat v duchu, že stačí střídavý, střídavý elektrický proud a do něj připojit TP-Link TL-WA855RE. Samozřejmě to chce také tu Wi-Fi, ale kdo by se zabýval takovými drobnostmi?

Na novinku v portfoliu Verbatim jsme vás upozornili, nehonosí se žádnými armádními standardy, díky kompozitnímu matriálu KyronMAX má vydržet opravdu hodně drsné zacházení a ochránit data na flash disku. Je tomu tak? Pojďme na to.
Znáte cloudové úložiště? To je to magické místo, kde mizí vaše data, aby se znovu objevila kdekoli na světě, kdykoli si vzpomenete. Ale jak bezpečné toto místo je? A může váš cloudový účet někdo vykrást, nebo jsou vaše data chráněná lépe než Fort Knox? A co vlastně znamená end-to-end a zero-knowledge šifrování nebo dvoufaktorová autentizace? Připravte se na informativní jízdu světem cloudové bezpečnosti, kde zjistíte, zda jsou vaše online data skutečně v bezpečí.   

Nepřehlédněte

Říká se, že „internet nikdy nezapomene“, ale to je jen zbožné přání. Ukládání dat na servery vyžaduje peníze, čas a úsilí. Nakonec něco, na čem vám záleží, bude z webu navždy vymazáno. Dobrá zpráva je, že s tím můžete něco udělat už teď.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek