Notebooky se staly praktickými pomocníky naprosté většiny z nás. Pracujeme a bavíme se s nimi denně, doprovází nás dokonce na cestách. Pokud však pozorujete, že není s vaším notebookem něco v pořádku, je dobré popřemýšlet, co lze s takovou nepříjemnou situací udělat. Obvykle nebude nutné kupovat zcela nové zařízení – nejčastěji postačí pořízení a výměna konkrétního náhradního dílu. Jedná se zpravidla o baterii, konektor, displej nebo třeba klávesnici.
Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.
Již před čtvrt rokem jsme se poprvé zmínili o tomto stroji, který na papíře působil jako příjemné oživení scény ultralevných cloudbooků, říkejme jim klidně dále notebooky. Čekání se však i kvůli oslavám čínského nového roku protáhlo. Na rozdíl od aktérů známého dramatu jsme se dočkali. Vyplatila se zákazníkům trpělivost?
© 2017 - 2024 digilidi.cz