Úterý , 26. 11. 2024

Artur

Diskuze k článku

12 komentářů

  1. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
    „hutný zvuk“

    To snad nemůžete ani myslet vážně!Mám doma zesilovač pioneer sa 510 z blue
    edice za 2500kč(slovy za dvaapůltisíce)a to co doporučujete se mu nemůže rovnat a to je stáří toho zesilovače je 20 let.

    Jen za sebe,ještě jsem neslyšel pioneer novější řady hrát! A pokud chcete slyšet zvukově vyvážený zesilovač tak se musíte poohlédnout někde jinde.
    A ano pioneery umí hrát,ale ty staré to jsou špičky a kdo je má mi dá určitě za pravdu.

    1. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
      ano ano, za nás taky bylo nebe modřejší, tráva zelenější…

    2. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
      Na to co se dneska vyskytuje v prodejnách elektro je to opravdu spíše s toho lepšího , cena je ale vyskoká .

    3. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
      Zdravím,přesně tak. Tuhle 30tku jsem měl půjčenou,a nepřesvědčil mne. Mám Pioneer A676 a určitě,nikdy,bych ho za tenhle nevyměnil. CD ale mám novější,Pioneer CD-D9J- A spolu si rozumí velmi. A676 je poctivý,16kg vážící zesilovač,který se nedá s těmito tranzistoráky srovnávat.

  2. Re: Pioneer A-30: Doporučeníhodný integrovaný zesilovač
    Boze to jsou kecy.
    Ano pred 40 lety nektere Pioneer zesilovace rady BlueLine hraly velmi dobre na svou dobu a tehdejsi konstrukcni moznosti, obzvlast ve spojeni s firemnimi reproduktory, napriklad rada 722 atd.
    Z dnesniho pohledu je to spis silena japonska dratovacka, ktera pokud nebyly vymeneny kondenzatory a par dalsich dulezitych soucastek, ma velmi pravdepodobne vyschle elektrolity a davno nesplnuje puvodni parametry.
    Z dnesniho poslechoveho hlediska jsou to ukricene zastarale zesilovace, ktere hifi zvukem nemaji nic spolecneho, o hig endu nemluve.
    Jinak jako nostalgicka zberatelska vzpominka vypadaji porad moc hezky, obzvlast ty modre indikatory, pokud jeste maji jas. :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Z telefonu myPhone Hammer Iron 3 jsme příliš nadšení nebyli pro jeho hardwarovou nedostatečnost a absenci 4G. Výrobce však vyrukoval s modelem LTE, který vypadá stejně, uvnitř jde však o úplně jiný stroj. Přirovnali bychom jej ke Golfu GTI, ten je stále “lidovým” Golfem. Proti základnímu modelu s výkonem kolem 100 koní jde však o zcela jiný stroj, krotící stádo 230 plnokrevníků.

Nepřehlédněte

Vega je jednou z nejjasnějších hvězd na našem nebi. Dokáže však základní model značky Niceboy zazářit v recenzi? Zaujal nás hlavně nízkou cenou 990 Kč, která z ní činí nejlevnější akční kameru, jakou jsme měli v redakci k testování. Papírově neslibuje zázraky, ale papír je jedna věc, nás zajímala realita.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek