Čtvrtek , 23. 01. 2025

Zdeněk

Rozbalení Umax VisonBooku 11Wa

16. 07. 2018

16. 07. 2018

Do redakce konečně dorazil slibovaný konvertibilní laptop Umax VisionBook 11Wa, který nabídne novější procesory, více paměti a hlavně možnost použití SSD disku typu M.2 (SATA).

Notebook nabízí 11,6palcový IPS displej s rozlišením 1 920 × 1 080, 2jádrový procesor Intel Celeron N3350, 4 GB RAM a 32GB eMMC, kromě přední i zadní 5MPix kameru, jeden USB 3.0 port, na klávesnici druhý USB 2.0. Saozřejmostí je WiFi 802.11ac/a/b/g/n a Bluetooth 4.0.

TIP: UMAX VISIONBOOK 10WI-S – ZAPOUZDŘENÝ CESTOVATEL

Nabíjí se vlastním adaptérem, na USB nabíjení rovnou zapomeňte, není tu ani mikro USB konektor. Dnes vám nabídneme jako ochutnávku video z jeho rozbalení.

 
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dalším zástupcem herních periferií značky Genesis, kterého vám představíme, je vrcholný model sluchátek Neon 750 RGB. Ty mají tradičně velmi bohatou výbavu včetně obalu pro přenos. Zaujmout chtějí mimo jiné aktivním osvětlením, které je přímo nabíjeno USB portem.
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?
Japonská vláda používá peníze daňových poplatníků na seznamovací aplikaci s názvem Tapple, která spojuje lidi na základě společných koníčků a zájmů. Proč? Země čelí bezprecedentnímu poklesu populace a vláda pravděpodobně chce, aby se lidé množili. „Proč si taky nenajdeš milého milence?“ říká webová stránka Tapple ve volném překladu z japonštiny.

Routerů naleznete na trhu celou řadu (od levných po drahé). Archer C1200 patří k těm dražším, cenu však ospravedlňují jeho schopnosti, které jej řadí do třídy high-endu. Kromě běžných věcí umí vytvořit síťový disk z USB nebo síťovou tiskárnu ze zcela obyčejné a oddělit několik sítí – rychlou 300 Mbit/s a rychlejší 800 Mbit/s. Zde hledejme základ názvu AC1200 – v teoretické přenosové rychlosti 1200 Mbit/s.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek