Čtvrtek , 21. 11. 2024

Albert

Diskuze k článku

12 komentářů

  1. Re: Recenze tabletu Sencor Element 7D002 – krotký živel
    Tablet mám a vcelku s recenzí souhlasím. Ale žádného sekání HD videa jsem si nevšimnul a to jsem zkoušel samsung ocean life. Zase na druhou stranu když jsem ho testoval tak jsem zavřel všechny zbyterná okna. Já si myslím,že za tu cenu je to dobrý tablet. A když si vzpomenu na Sencore Element v2 tak ten rozdíl je vážně znát a to cena ani není tak rozdílna 🙂

    1. Re: Recenze tabletu Sencor Element 7D002 – krotký živel
      kupil som si ho tiez ale nesuhlasim z vydrzou baterie-ani 2hodiny inak docela fajn

  2. Re: Recenze tabletu Sencor Element 7D002 – krotký živel
    Totální a naprostá sračka.
    A to jsem byl vždy s elektronikou této znařky vždy maximálně spokojen.
    Po necelém měsíci používání ( i přes veškerou péči )náhle zkolaboval, přestal reagovat na ovládání přes dotykovou obrazovku, posléze se sám vypnul a už nešel zapnout.
    Operační kapacita uváděná jako 4 GB je ve skutečnosti od výrobce stažená na 1,3 GB a pokud neinvestujete do minimálně 16GB microkarty, jste odkázání na připojení flashky ( tak jsem to řešil já – při stahování her a filmů ).
    Baterie se nabíjí cca 3 hodiny při vypnutém tabletu, aby pak fungovala slabé 2 hodiny při běžném provozu.
    Dotykový displej je někdy velmi citlivý, jindy nereaguje vůbec, nebo s velmi dlouhým zpožděním.
    Dispej při nákupu je zaplevelený naprosto stupidními ikonami jako Firmy.cz, Sbazar.cz apod. – lze je pochopitelně vymazat, nicméně jakákoliv další Vámi plánovaná redukce zbytečných ikon narazí na varování, že v případě pokusu o odinstalování dalších ikon bude celý software tabletu přeinstalován na původní tovární nastavení.
    Což Vás, tedy pokud máte již nainstalovány další aplikace ( např. určitě nějaký antivir a třeba Master Commander apod. ) určitě nepotěší.
    Zapínání tabletu je kapitolou samo o sobě. Na normální zmáčknutí startovacího tlačítka, které by jste o takového ( jinak citlivého ) přístroje očekávali naprosto nefunguje a je nutné držet tlačítko zmáčknuté minimálně 15 – 20 vteřin, než se tablet zapne.
    Takže suma sumárum – i za tuhle cenu je to vyhození peněz zprakticky “ do kanálu“, už z toho důvodu, že za poctivé peníze dostanete totální šmejd.

    1. Re: Recenze tabletu Sencor Element 7D002 – krotký živel
      Dobrý den,
      děkuji za zkušenosti, mně se tablet během recenze choval opravdu tak, jak jsem psal v recenzi. Evidentně se při dlouhodobějším uživání projeví i jinak.

  3. Re: Recenze tabletu Sencor Element 7D002 – krotký živel
    Potřebuju poradit, na tabletu jsem si snížila jas a obrazovka mi zhasla, ted když chci tablet zapnout tak jen blikne a nestihnu si ten tablet odemknout a jas zvýšit. Nevíte jak na to ?

  4. Re: Recenze tabletu Sencor Element 7D002 – krotký živel
    Zdravím všechny. S tímhle tabletem jsem v celku spokojený. Není to sice žádná extra třída, ale pro nenáročného uživatele a na občasné použití je si myslím dostačující. Mám ale dotaz. Dá se k němu vůbec někde sehnat nabíječka do auta?

    Díky za odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výběr článků

Na jaře jsem si vyzkoušel první sluchátka od firmy Lamax, jednalo se konkrétně o model Elite E-1. A byl jsem velmi mile překvapen. Na podzim jsem dostal k dispozici sluchátka Blaze B-1, která se v portfoliu firmy Lamax nachází ve spektru levnějších modelů (cena 1 190 Kč). Otázka tedy je, zda milé překvapení z Elite E-1 přetrvalo.
VisionBooků začíná být na trhu podobně jako modelů BMW řady 3, v oněch přídomcích by se jeden pomalu ztratil. Vězte tedy, že 14Wa se objevila vcelku nedávno, s původní 14Wi nemá pranic společného, u Umax nahradil cloudbookem 14Wi-S. Námi testovaný notebook (ano, notebook) má jiný procesor, více RAM a v neposlední řadě místo na pevný disk (zároveň 32 GB eMMC) a RJ45. Mohli bychom říci, že tak tvoří mezičlánek mezi cloubookem a notebookem. Pojďme zjistit čemu se blíží víc?
Poměrně dlouhou dobu jsem neměl možnost vzít do rukou telefon z jiné země původu, než asijské. Až nyní jsem dostal možnost podívat se na smartphone od polského výrobce myPhone. Ten zatím zcela neprorazil (alespoň na tuzemském trhu), nicméně vyrazil do boje s nejlevnějším smartphonem na trhu – myPhone 6 FUN Lite. Telefon se dá pořídit za doporučených 1 490 Kč, nebo levněji. Otázka zní, co za oněch 15 stovek dostaneme?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek