Neděle , 03. 12. 2023

Svatoslav

Futuristické PC v limitované edici

08. 07. 2014

08. 07. 2014

Lidé mají rádi exkluzivitu, kterou ji jistě S-Frame limited chassis od společnosti In Win nabídne. K dispozici bude pouze 500 kusů. Navíc nechybí ani nějaká ta cena za design (Best Design of Computex 2014 od Tom´s Hardware), což jen podtrhuje punc luxusu.

Unikátního vzhledu přitom bylo dosaženo z jednoho kusu 2 metrů dlouhého a 4mm širokého hliníkového plechu, který byl 15krát ohnut správným směrem na správném místě. Boky kryje pevné sklo.

TIP: Projekt Christine nese jméno jako ze science fiction

Celkově to chce ale trochu představivosti a studia obrázků, abyste si domysleli, kam lze do prakticky otevřené „bedny“ nainstalovat až čtyři pevné disky, výkonnou grafickou kartu (karty) do délky 34 cm nebo dokonce vodní chlazení apod. Propagační video vám v tom jistě pomůže.

Vpředu zleva můžete vidět čtyři USB 3.0 porty a zvukové konektory. Vespod pak rozeznáte tři pozice pro 12cm chladící ventilátory. Rozměry: 56 × 31,3 × 75,5 cm. Hmotnost: 17,4 kg. Cenu neznáme.

Zdroj: In Win 1 a 2

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Na sportování jsem příliš líný, uznávám bez mučení. O to víc mě zaskočil šéfredaktor, když mi nabídl k otestování chytrý náramek X-Fitpolo od firmy Niceboy. Byl jsem zvědavý, zda mě monitoring mého těla přinutí se sebou něco dělat.
Po dlouhé době přinášíme unboxing video bezdrátového reproduktoru. Testovaný výrobek se však od těch v poslední době testovaných liší, Genesis Helium 300BT ARGB jsou klasickou stereo soustavou dvou reproduktorů o celkovém výkonu 24 W.
Hledáte videokameru téměř bez kompromisů a jste ochotni za ni zaplatit vyšší částku, pak zbystřete, protože společnost Canon dodala již na podzim roku 2017 trh model Legria GX10. Konstruktérům se vše povedlo implementovat do stále ještě poměrně kompaktního těla, které padne do ruky přímo dokonale a vy s ním ihned po prvním uchopení jakoby srostete v jeden celek.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek