Čtvrtek , 08. 06. 2023

Medard

Futuristické PC v limitované edici

08. 07. 2014

08. 07. 2014

Lidé mají rádi exkluzivitu, kterou ji jistě S-Frame limited chassis od společnosti In Win nabídne. K dispozici bude pouze 500 kusů. Navíc nechybí ani nějaká ta cena za design (Best Design of Computex 2014 od Tom´s Hardware), což jen podtrhuje punc luxusu.

Unikátního vzhledu přitom bylo dosaženo z jednoho kusu 2 metrů dlouhého a 4mm širokého hliníkového plechu, který byl 15krát ohnut správným směrem na správném místě. Boky kryje pevné sklo.

TIP: Projekt Christine nese jméno jako ze science fiction

Celkově to chce ale trochu představivosti a studia obrázků, abyste si domysleli, kam lze do prakticky otevřené „bedny“ nainstalovat až čtyři pevné disky, výkonnou grafickou kartu (karty) do délky 34 cm nebo dokonce vodní chlazení apod. Propagační video vám v tom jistě pomůže.

Vpředu zleva můžete vidět čtyři USB 3.0 porty a zvukové konektory. Vespod pak rozeznáte tři pozice pro 12cm chladící ventilátory. Rozměry: 56 × 31,3 × 75,5 cm. Hmotnost: 17,4 kg. Cenu neznáme.

Zdroj: In Win 1 a 2

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Po nejlevnějším modelu Vega se nám na stůl i do rukou dostala poměrně nová kamera značky Niceboy, která cílí na opačné spektrum zákazníků, mainstreamová Vega 5 Pop s dotykovým displejem. Stejně jako vy, položili jsme si otázku, zda má taková obrazovka u akční kamery vlastně smysl.

Nepřehlédněte

Kdo hledá úložný prostor s větším objemem, než mají běžné flash disky, netouží jej mít připnutý na klíčích a přesto kompaktní, aby se vešel pohodlně do kapsy (nemluvě o kapacitě versus cena), pro toho může být tento „portable“ externí disk to pravé. Může mít i ještě s větší kapacitou, ale to už musí počítat s vyšší cenou a silnější krabičkou, než u tohoto 1 TB obsahem velkého 2,5palcového disku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek